Перший компект нагород чемпіонату України з фехтування на шпагах, що проходив 21-23 червня у столичному ЦСК ЗСУ, розіграли жінки в особистій першості. Перемогу святкувала Ксенія Пантелеєва, яка у напруженому фіналі перемогла киянку Інну Бровко. Майже весь поєдинок суперниці йшли укол в укол, але кінцівка все ж залишилася за більш досвідченою представницею Львова (15:13).
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/1-6-1024x683.jpg)
Відзначимо, що Пантелеєва на шляху до золота в 1/8 змусила скласти зброю олімпійську чемпіонку Яну Шемякіну (15:10), а Бровко залишила за крок від п’єдесталу Фейбі Бежуру (15:7), яка перед тим одним уколом перемогла триразову медалістку чемпіонатів світу і майбутню учасницю Олімпійських ігор у Токіо Олену Кривицьку (15:14).
Третю сходинку п’єдесталу розділили Катерина Чорній (Київ) та Анастасія Івченко (Львів), які у своїх півфіналах поступилися Пантелеєвій (10:15) та Бровко (14:15) відповідно.
У жіночих командних змаганнях на першу сходинку п’єдесталу зійшли Олена Кривицька, Влада Харькова, Інна Бровко та Наталія Степанян, які представляли «Київ 1». Вирішальні два поєдинки на турнірі господарки доріжки виграли з перевагою в один укол.
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/1-5-1024x683.jpg)
Спочатку в 1/2, де їм протистояла друга київська команда на чолі з Яною Шемякіною (44:43). Зауважимо, що власне завдяки камбеку олімпійської чемпіонки у шостому бою, який вона виграла у Бровко 10:4 і зрівняла загальний рахунок 29:29, і стала можливою така інтригуюча кінцівка. Але якщо у півфіналі Влада Харькова виходила на заключний бій проти Шемякіної, все ж маючи +3, то у поєдинку за золото її команда була у ролі наздоганяючої – 38:40. Проте вона зуміла вирвати перемогу у новоспеченої чемпіонки в особистій першості Ксенії Пантелеєвої, а також її подруг по «Львів 1» Анастасії Івченко, Юлії Свистіль та Софії Слюсарєвої (45:44).
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/2-7-1024x683.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/3-7-1024x682.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/4-6-1024x819.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_1167-819x1024.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/7-1-697x1024.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/5-4-819x1024.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/7-2-819x1024.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/8-2-819x1024.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/33-2-739x1024.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/2-8-1024x819.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/3-8-1024x819.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/4-7-1024x819.jpg)
![](https://www.nffu.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/11-2-1024x683.jpg)