Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
Пішов із життя Юрій Перженцев E-mail
16 Ноября 2020 01:38
13 листопада 2020 року на 88-му році життя помер відомий в Україні та за кордоном майстер шабельного фехтування, тренер і спортивний педагог Перженцев Юрій Акимович.

Як учень заслуженого тренера СРСР, професора Андрієвського В.О. він гідно представляв львівську школу фехтування на зманнях найвищого рівня. З 1953 до 1962-го року Юрій Акимович ставав багаторазовим чемпіоном України з фехтування на шаблях в особистих і командних змаганнях. Також він – срібний призер чемпіонату СРСР (1954) та Спартакіади народів СРСР (1956) в командних змаганнях, бронзовий призер Всесвітніх студентських ігор (1957) та Спартакіади народів СРСР (1959) в командних змаганнях.
 
Як спортивний педагог, упродовж багатьох років Юрій Акимович плідно працював зі студентською молоддю у Львівському інституті фізкультури та університеті "Львівська Політехніка". Підготував велику групу майстрів спорту та кандидатів у майстри спорту.

З 1973 до 1976-го року на запрошення Федерації фехтування Болгарії працював зі збірною командою цієї країни.

Національна федерація фехтування України від імені всієї фехтувальної спільноти нашої держави висловлює щирі співчуття рідним і близьким Юрія Акимовича. Впевнені, що світла пам'ять про нього залишиться у серцях всіх, хто його знав.

Заупокійна служба і чин прощання з покійним відбудуться 16 листопада о 13.00 у Каплиці, вул.Пекарська.