Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам

Adobe Reader

Скачать Adobe Reader
Скачать Adobe Reader
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Положення «Про порядок проведення конкурсу на посаду старшого тренера збірної команди України з фехтування на шаблях серед жінок» PDF Печать E-mail
Автор: НФФУ   

У зв'язку із рішенням виконкому НФФУ

Федерація фехтування України


Оголошує конкурс на посаду старшого тренера збірної команд України з фехтування на шаблях серед жінок.

ПОЛОЖЕННЯ

Про порядок проведення конкурсу на посаду старшого тренера збірної команд України з фехтування на шаблях серед жінок.


 1. Це Положення регулює порядок проведення конкурсного відбору на заміщення посад старших тренерів збірних команд України з фехтування.
 2. Для проведення конкурсу наказом Федерації фехтування України (далі – ФФУ) утворюється конкурсна комісія (далі – комісія) у складі голови, секретаря та членів комісії.
 3. Інформація про конкурс на заміщення посад старших тренерів і умови конкурсу оголошуються ФФУ через офіційний сайт ФФУ.
 4. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови комісії заяву, до якої додаються автобіографія, копії документів про освіту, почесні (спортивні) звання та програма розвитку виду зброї (у вільній формі) на 2011 – 2012 рр.
 5. До участі у конкурсі допускаються особи, які за своїм освітньо-кваліфікаційним рівнем можуть займати посади старшого тренера збірної команди України з фехтування. Їх завчасно повідомляють про час і місце засідання конкурсної комісії. Комісія проводить співбесіду з кожним учасником конкурсу.
 6. Учасники конкурсу знайомляться із затвердженою професійною-кваліфікаційною характеристикою відповідно до посади. Одночасно конкурсанти повинні викласти своє бачення майбутньої роботи в усній та письмовій формі.
 7. На підставі вивчення поданих документів та співбесід комісія приймає рішення стосовно кожного учасника конкурсу шляхом голосування.
 8. Засідання комісії вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менше 2/3 її складу. Рішення комісії приймається простою більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні.
 9. У випадку, коли два або більше учасників конкурсу, які претендують на одну і ту ж посаду, отримали рівну кількість голосів або жоден з учасників конкурсу не отримав більшості голосів, оголошується повторний конкурс.
 10. Рішення комісії оформляється протоколом, який підписується головою та секретарем комісії. Кожний член комісії може додати до протоколу свою окрему думку. Комісія повідомляє кандидатів про результати конкурсу.


СТРОКИ

Проведення конкурсу на посаду старшого тренера збірної команд України з фехтування на шаблях серед жінок.

Подача та розгляд документів: до 14.01.2011 р.

Співбесіда з кандидатами та засідання конкурсної комісії: 14.01.2011 р.

Час співбесіди 15:00

Склад конкурсної комісії:

 • Голова – Гутцайт В.М.
 • Секретар – Мамедов Р.А. (без права голосу)
 • Члени:
 1.  Міщенко С.О.
 2. Азарченков П.М.
 3. Дрюков В.О.
 4. Подольський М.О.
 5. Бусол В.А.