Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
ЧС 2019 Будапешт: Наші шпажисти здобули перше срібло для України E-mail
23 Июля 2019 11:58

Збірна України з фехтування на шпагах у складі Анатолія Герея, Ігоря Рейзліна, Богдана Нікішина та Романа Свічкаря стала срібним призером чемпіонату світу в Будапешті.

В 1/16 фіналу українці здобули перемогу над Гонконгом (45:40), а в наступному турі виграли в господарів доріжок – угорців (45:36). Далі українські шпажисти в непростому протистоянні вибили з боротьби італійців (37:34) і впевнено розібрались із Китаєм (38:24).

У вирішальному поєдинку Герей, Свічкар, Нікішин і Рейзлін зустрілись із Францією. На початку зустрічі українці трохи оступились, однак Роман Свічкар надолужив втрачені уколи в бою з Даніелем Жереном, і тепер команди йшли укол в укол. Перед останнім поєдинком Герея проти чемпіона світу-2018 Янніка Бореля рахунок зустрічі був 35:35. На жаль, Анатолій не зумів зупинити титулованого суперника й поступився йому. Таким чином фінальний рахунок зустрічі став 45:37 на користь французів.

Збірна України, у свою чергу, завдяки сріблу світової першості в Будапешті піднялась з 12-го на 8-ме місце у рейтингу FIE, набрала важливі очки у відборі на Олімпійські ігри в Токіо, а також повторила свій результат шестирічної давнини. У 2013-му українська команда в складі Дмитра Карюченка, Віталія Медвєдєва, Анатолія Герея і Богдана Нікішина стала другою на чемпіонаті світу, що теж проходив у Будапешті.

Для нашої збірної це срібло стало першим на нинішній світовій першості. Раніше бронзові нагороди в індивідуальному заліку здобули шпажисти Олена Кривицька та Ігор Рейзлін, а Ольга Харлан виграла золото.

Результати:
Шпага, чоловіки (особисті)
1. Франція
2. Україна
3. Швейцарія