Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
ЕКЦ 2019 Белград: Назаревич і команда повернулись додому зі срібними медалями E-mail
21 Октября 2019 17:57
Наш шпажист Владислав Назаревич став віце-чемпіоном етапу кадетського циклу в сербському Белграді.

Українець вийшов з групи, після чого мало не поступився в 1/32 фіналу, вигравши поєдинок з мінімальною перевагою у бельгійця Матіса Корве (15:14). Далі справи в Назаревича пішли краще – він впевнено переміг словака Луку Ланойєвіча (15:7), вибив із боротьби румуна Стефана Бачіу (15:12), а в бою за вихід у півфінал здобув вольову звитягу над співвітчизником Андрієм Кузьмою (15:14).

В 1/2 турнірної таблиці наш фехтувальник розібрався з представником Румунії Флоріном Мірічем (15:10), а в боротьбі за золото поступився іншому румуну Тудору Зарнеску. Причому Назаревичу не вистачило лише одного уколу для дебютної для себе перемоги на етапі кадетського циклу – він програв із рахунком 14:15.

У командній першості українські шпажисти також зуміли зачепитись за медалі. Перша збірна України в складі Івана Ряднінського, Андрія Кузьми, Кирила Мукоїда та Іллі Гордона посіла друге місце.

В 1/8 фіналу наші хлопці виграли в команди «Словенія-1» (45:32), після перемогли бельгійців (45:36), а на шляху до фіналу здолали Болгарію (45:30). У вирішальній же зустрічі українці поступились першій збірній Румунії, за яку виступали одразу двоє призерів белградського етапу – Зарнеску та Міріча. Бій закінчился з рахунком 45:35 на користь румунських фехтувальників.

Результати:
 
Шпага, хлопці (особисті)
Шпага, хлопці (командні)
1. Тудор Зарнеску (Румунія)
2. Владислав Назаревич (Україна)
3. Франсуа Кусон (Бельгія)
3. Флорін Міріча (Румунія)
6. Євгеній Степанян (Україна)
7. Андрій Кузьма (Україна)
9. Кирило Мукоїд (Україна)
13. Дмитро Плаксін (Україна)
18. Іван Ряднінський (Україна)
21. Роман Самойлов (Україна)
28. Данило Мазур (Україна)
30. Ілля Гордон (Україна)
32. Антоніо Помченко (Україна)
40. Данило Безкоровайний (Україна)
43. Володимир Курган (Україна)
60. Данило Бондарев (Україна)
67. Валерій Буксар (Україна)


1. Румунія
2. Україна
3. Білорусь
6. Україна-2
8. Україна-3
11. Україна-4