Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
ЛМ 2019 Вишневе: Господарі доріжок виграли найбільше медалей E-mail
04 Ноября 2019 19:18

У Вишневому пройшов етап дитячої Ліги Миронюка, де за нагороди боролись юні шаблісти.

За результатами змагань, медальний залік очолили місцеві спортсмени, які виграли 2 золота, 2 срібла й 1 бронзу. На другому місці фінішували одесити, в активі яких 2 золота. А трійку найкращих замкнули представники столиці – вони здобули 1 золото, 3 срібла та 2 бронзи.

Серед найстарших фехтувальників (2005-2006 р.н.) золоті нагороди вибороли Катерина Пошелюзна з Вишневого та Станіслав Закутній із Черкас. За один крок до медалей найвищого ґатунку зупинились киянин Андрій Сластін і Марія Кравченко з Вишневого. На третьому місці завершили виступ миколаївська шаблістка Анжеліка Тельчевська, кияни Анастасія Челак і Роман Красновид, а також Дмитро Колобаєв із Нетішина.

У віковій категорії 2007-2008 р.н. переможцями стали Вікторія Галемська з Києва та Ігор Олишевець із Вишневого. У фіналі їм поступились Вікторія Коротченко з Миколаєва й Андрій Фещенко з Вишневого відповідно. Бронзові медалі отримали черкащанин Данило Абросімов і миколаївські фехтувальники Данило Скороход, Злата Бурбан й Марина Петричко.

Серед наймолодших атлетів (2009 р.н. і мл.) пальма першості була за одеситами Анною Суворовою та Микитою Обуховим. Срібними призерами стали кияни Юрій Кулеша та Ганна Рябова. Бронзу турніру виграли Майя Величко з Нетішина, Марічка Корноух з Вишневого, Олександр Лях з Миколаєва та Тімур Мудраков із Харкова.