Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

КС 2019 Берн: Рейзлін розпочав сезон із дебютної перемоги на Кубку світу, у Свічкаря – бронза E-mail
24 Ноября 2019 13:36
Українські шпажисти дали неймовірний початок міжнародному змагальному сезону на етапі Кубка світу у швейцарському Берні.

Одразу двоє наших фехтувальників піднялись на п’єдестал – ними стали Ігор Рейзлін і Роман Свічкар.

Обидва спортсмени подолали груповий раунд і кваліфікацію, після чого вийшли в 1/32 фіналу. На цій стадії Рейзлін на характері здолав угорця Петера Шомфай (15:14), а Свічкар пройшов японця Кано Кокі (15:12). Далі Ігор вибив з боротьби представника Південної Кореї Ма Сегеона (15:9), переміг француза Ромена Каннона (15:12), а в поєдинку за вихід у півфінал здобув звитягу над ще одним представником Франції – титулованим Янніком Борелем (15:12).

Роман, у свою чергу, в 1/16 турнірної таблиці виявився сильнішим росіянина Андрія Курочкіна (15:10), обіграв венесуельця Рубена Лімардо Гаскона (15:11), а потім виграв у Тібора Андрашфі (15:11) з Угорщини.

У півфіналі, на щастя, наші хлопці між собою не зустрілись, однак далі все ж пройшов лише один українець – Свічкар програв Вадиму Анохіну (8:15) з Росії, а Рейзлін виграв у француза Александра Бардене (15:10).

У вирішальній же дуелі Ігор зумів поквитатись із російським шпажистом за поразку співвітчизника. Наш фехтувальник здобув перемогу з мінімальною перевагою – 11:10 – і вперше в кар’єрі піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу пошани етапу Кубка світу в індивідуальному заліку.

Романа також можна привітати з дебютом, адже ця бронза стала для нього першою на етапах Кубка світу. Раніше він виграв аналогічну нагороду на світовій першості в 2018 році.

Зазначимо, що близьким до призів змагань у Берні був і лідер команди Богдан Нікішин. Він поступився якраз в 1/4 фіналу Бардене (12:15) і став п’ятим.

Результати:
Шпага, чоловіки (особисті)
1. Ігор Рейзлін (Україна)
2. Вадим Анохін (Росія)
3. Александр Бардене (Франція)
3. Роман Свічкар (Україна)
5. Богдан Нікішин (Україна)
25. Анатолій Герей (Україна)
55. Володимир Станкевич (Україна)
57. Віталій Медведєв (Україна)
71. Максим Хворост (Україна)
92. Руслан Тимошенко (Україна)
125. Юрій Тараненко (Україна)
142. Ян Сич (Україна)
158. Євген Миргородський (Україна)