Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
ЕКЦ 2020 Познань: Петрова вдруге піднялась на п’єдестал міжнародних змагань E-mail
13 Января 2020 00:16
Українська рапіристка Крістіна Петрова посіла друге місце на етапі кадетського циклу в польській Познані.

У груповому раунді українка виграла 6 поєдинків із 6-ти, після чого розпочала виступ у турі прямого вибування під другим номером посіву.

В 1/64 фіналу наша фехтувальниця перемогла туркеню Альмілу Бірсе Дурукан (15:9), далі не зазнала проблем із француженкою Еммою Міка (15:8), пройшла німкеню Селію Хохенадель (15:13), а в наступною бою з мінімальною перевагою здолала Алісію Одібер (15:14) із Франції.

У поєдинку за вихід у півфінал українка виграла в ще однієї представниці Франції Маріон Руссо (15:13), після розібралась із господаркою змагань Кароліною Зуравскою (15:11), а у фіналі поступилась німецькій рапіристці Луці Холланд-Кунц.

Таким чином Петрова завоювала вже друге срібло на етапах кадетського циклу. До цього українка стала другою в словацькому Шаморині.

Зазначимо, що в Познані також проходив командний турнір. Наша збірна в складі Ольги та Світлани Сопіт, Христини Саркісян та Анни Твардовської стала 13-ю. В 1/16 фіналу українські рапіристки перемогли «Великобританію-4» (45:26), але далі з мінімальним розривом програли «Німеччині-2» (45:44).

У боротьбі за 9-16-ті позиції наші дівчата не впорались із першою збірною Туреччини (35:45), потім виграли в другої команди туркень (45:33), а в поєдинку за 13-ту сходинку здобули звитягу над Канадою (45:37).

Результати:
 
Рапіра, дівчата (особисті)Рапіра, дівчата (командні)
1. Лука Холланд-Кунц (Німеччина)
2. Крістіна Петрова (Україна)
3. Кароліна Зуравска (Польща)
3. Дар’я Уласава (Білорусь)
18. Ольга Сопіт (Україна)
35. Світлана Сопіт (Україна)
59. Валерія Семенова (Україна)
63. Еліна Солобаєва (Україна)
70. Крістіна Кулик (Україна)
79. Христина Саркісян (Україна)
100. Вікторія Горпенченко (Україна)
107. Ольга Калкутіна (Україна)
136. Анна Твардовська (Україна)
139. Марія Литвинова (Україна)

1. Німеччина-1
2. Латвія-1
3. Франція-3
13. Україна-1