КС 2020 Ванкувер: Нікішин вперше в сезоні потрапив у призи на етапі Кубка світу E-mail
10 Февраля 2020 16:32
Богдан Нікішин виграв бронзу етапу Кубка світу з фехтування на шпагах у Ванкувері, Канада.

Наш шпажист стартував одразу в 1/32 фіналу завдяки своєму рейтингу у світовій класифікації FIE. У першому поєдинку українець не зазнав проблем із швейцарцем Брюсом Брунольдом (15:4), далі розібрався з єгиптянином Мохамедом Ельсаєдом (13:11), переміг Сатору Уяму (15:12) з Японії, а в 1/4 фіналу виявився сильнішим чемпіона світу та бронзового призера Олімпійських ігор Андраша Редлі (8:6) з Угорщини.

У фінал же змагань Нікішина не пустив п’ятий номер світового рейтингу – Бас Вервійлен із Нідерландів. Він виграв у Богдана з рахунком 15:11 і у вирішальній зустрічі турніру здобув золоту нагороду.

Зазначимо, що для Нікішина ця бронза стала першою в нинішньому сезоні на етапах Кубка світу.

У командній першості нашим шпажистам, на жаль, не вдалось дістатись п’єдесталу. Українська збірна в складі Нікішина, Анатолія Герея, Ігоря Рейзліна та Романа Свічкаря зупинилась на шостій сходинці. В 1/8 фіналу наші хлопці перемогли Гонконг (45:39), однак далі поступились трьома уколами італійцям (35:38).

У боях за 5-8-мі позиції Нікішин, Герей, Рейзлін і Свічкар здолали США (40:41) і зазнали поразки від Росії (28:45).

Шпага, чоловіки (особисті) Шпага, чоловіки (командні)