Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ГП 2021 Доха: 16-річна Крістіна Петрова - краща серед українців на Гран-прі у Катарі E-mail
28 Марта 2021 19:47
26-28 березня після більш ніж річної перерви, пов’язаної з пандемією COVID-19, представники фехтування на рапірах знову вийшли на доріжки, для того, щоб розіграти нагороди Гран-прі FIE у місті Доха (Катар). Серед учасників, що змагалися у спорткомплексі «Aspire Dome», були й 12 представників збірної України.
 
Єдиною з наших спортсменів, хто зумів пробитися до основної таблиці 64, стала Крістіна Петрова. 16-річна киянка виграла п`ять з шести боїв у попередньому груповому раунді, після чого в 1/64 перемогла француженку Ілона Енафф (15:9). На жаль, далі на її шляху стала на десять років старша медалістка етапів Кубка світу, 29-й номер світового рейтингу FIE Камілла Манчіні з Італії (6:15). Відзначимо, що для Петрової це був лише другий у кар’єрі старт серед дорослих на міжнародних змаганнях такого рівня.  

 Подолали груповий етап і решта п’ять українських рапіристок. Проте Катерина Буденко та Аліна Полозюк програли вже у першому поєдинку туру прямого вибування. В 1/64 склали зброю досвідчена Катерина Ченцова, яка поступилася в чемпіонці світу серед юніорів-2016, володарці золота Юнацьких Олімпійських ігор-2014 Сабріні Массіалас зі США (7:15), Ольга Сопіт, яка зазнала поразки від Марії-Елені Халдаіу (11:15), та Анна Тараненко, яка не змогла впоратися з Мартіною Сінігалья (5:15).

Серед наших чоловіків найближчим у Катарі до виходу в основний раунд був Клод Юнес, який поступився Аскару Хамзіну з Росії одним уколом - 14:15. Для ще двох українських рапіристів каменем спотикання в 1/64 стали представники збірної Франції. Даниїл Гойда програв Рафаелю Савану- 2:15, Андрій Погребняк - Александру Едірі - 8:15. Канадець Алекс Кая на цій же стадії змусив скласти зброю Даніїла Ткача - 6:15. 
 
Результати:
 
           Рапіра, чоловіки (особисті)       Рапіра, жінки (особисті)
  • 1. Герек Мейнхардт (США) 1. Інна Деріглазова (Росія)
  • 2. Такахіро Сікіне (Японія) 2. Чень Цинюань (Китай)
  • 3. Александр Едірі (Франція) 3. Марта Мартьянова (Росія)
  • 3. Рейс Імбоден (США)        3. Ісаора Тібю (Франція)
  • 72. Даніїл Ткач (Україна)   42. Крістіна Петрова (Україна)
  • 84. Даниїл Гойда (Україна) 68. Ольга Сопіт  (Україна)
  • 87. Андрій Погребняк (Україна) 73. Анна Тараненко  (Україна)
  • 94. Клод Юнес (Україна)   76. Катерина Ченцова  (Україна)
  • 110. Ростислав Герцик (Україна)   97. Катерина Буденко  (Україна)
  • 125. Максим Гаравський (Україна) 105. Аліна Полозюк  (Україна)