Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
КЧС 2021 Каїр: Моренець-Кубанська - у Топ-16, Гайсіну забракло одного удару E-mail
04 Апреля 2021 18:58
Сьогодні, 4 квітня, представники кадетського фехтування на шаблях розіграли особисті нагороди чемпіонату світу, що проходить у столиці Єгипту. Для нашої збірної кращим результатом у другий день змагань у Каїрі стало 15-те місце Валерії Моренець-Кубанської. Ще двоє українців дійшли до 1/16 фіналу , це Вікторія Коротченко та Іван Гайсін. 
 
Моренець-Кубанська, вигравши у попередньому груповому раунді три поєдинки з п’яти, отримала при посіві номер 21. Тур прямого вибування 15-річна шаблістка з Одеси розпочала з нелегкої перемоги в 1/16 над Поліною Ко з Казахстану (15:14). На шляху Валерії до вісімки найсильніших стала бронзова медалістка останнього чемпіонату Європи серед кадетів Аліна Пастухова з Росії (7:15). Ще одна представниця України Вікторія Коротченко склала зброю в 1/16, не зумівши впоратися з майбутною бронзовою медалісткою Зоі Кім зі США (5:15).  
 
Серед юнаків найвище з-поміж українських шаблістів у підсумковому протоколі, на 27-му місці, розташувався Іван Гайсін. Відзначимо, що напередодні 17-річний одесит брав участь в юніорських змаганнях, тож йому довелося фехтувати другий день поспіль. Він успішно подолав попередній груповий тур і стартував в «олімпійці» під 17-м номером, що дозволило йому пропустити 1/32. У наступного раунді Гайсіну протистояв Аслан Толга. Долю поєдинку вирішив один удар - 14:15, який на жаль, був на користь суперника з Туреччини.  

 Завтра, 5 квітня, представники фехтування на шаблях розіграють перші командні нагороди чемпіонату світу у Каїрі. 
 

Результати:

Шабля, дівчата (особисті)                                    Шабля, юнаки (особисті)

1. Магда Скарбонкєвіч (США)                              1. Марко Совар (Румунія)

2. Юлія Салабай (Россія)                                      2. Пак Чжун Сон (Південня Корея)

3. Заріфа Гусейнова (Азербайджан)                      3. Арсеній Шелехов (Росія)

3. Зоі Кім (США)                                                     3. Колбі Харлей (США)

15. Валерія Моренець-Кубанська (Україна)            27. Іван Гайсін (Україна)

29. Вікторія Коротченко (Україна)                    36. Дмитро Колобаєв (Україна)

33. Софія Головкіна (Україна)                            42. Едуард Кашеваров (Україна)