Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
ЮЧС 2021 Каїр: Відчайдушний камбек Гумена, обидві команди у Топ-8 E-mail
05 Апреля 2021 19:21
Сьогодні, 5 квітня, були розіграні перші командні нагороди і водночас останні для представників фехтування на шаблях на чемпіонаті світу у столиці Єгипту. Обидві наші команди у юніорській віковій категорії, як дівчата, так і хлопці, увійшли до вісімки найсильніших, проте втрутитися у боротьбу за п’єдестал не змогли. 
 
Богдан Боговін, Василь Гумен, В'ячеслав Дзюба та Іван Гайсін стартували в 1/8 з впевненої перемоги над Азербайджаном (45:39). Після цього наші шаблісти дали бій команді Росії. Виходячи на доріжку за рахунку 34:40, наш фінішер Василь Гумен здійснив фантастичний камбек. Завдав шести ударів поспіль, не отримавши жодного у відповідь, і зрівняв рахунок - 40:40. Проте кінцівка зустрічі все ж залишилася за новоспеченим чемпіоном світу серед юніорів в індивідуальній першості Кіріллом Тюлюковим (41:45). 
 
А от у наступному поєдинку, який проходив вже у рамках турніру за 5-8 місця, Гумена було не зупинити. 19-річний уродженець Закарпаття виходив на доріжку перед останнім боєм за рахунку 35:40, а залишив її, коли на табло світилися цифри - 45:42 на користь України.  Скласти зброю довелося команді Узбекистану на чолі з чинним віцечемпіоном світу серед юніорів Бобіржоном Расуловим. У наступній зустрічі наші хлопці, на жаль, поступилися представникам Південної Кореї (35:45). Тож у підсумку посіли шосте місце. 
 
На восьмому місці завершили турнір українські шаблістки, вирвавши перемогу в 1/8 у мексиканок, серед яких була володарка п’яти нагород чемпіонатів світу серед юніорок та кадеток Наталі Ботельйо (45:41), але далі зазнавши поразок від США (32:45), Франції (28:45) та Росії (31:45). Відзначимо, що Олександра Бондар, Дарина Гонцова та Дар'я Бульба не змогли розраховувати на допомогу бронзової медалістки цієї світової першості Валерії Проченко. Нагадаємо, що напередодні, здобуваючи нагороду в особистих змаганнях, вона отримала травму і весь командний турнір змушена була провести на лаві запасних.   
 
Завтра, 6 квітня, у боротьбу за нагороди чемпіонату світу у Каїрі вступають представники фехтування на рапірах. 
 
Результати:
 
Шабля, юніори (командні) Шабля, юніорки (командні)
1. Єгипет                                1. Південня Корея
2. Росія                                2. США
3.Франція                        3. Румунія
6. Україна                        8. Україна