Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЮЧС 2021 Каїр: Ольга Сопіт зупиняється за крок від п'єдесталу юніорського чемпіонату світу E-mail
06 Апреля 2021 20:05
Сьогодні, 6 квітня, на чемпіонаті світу представники фехтування на рапірах розіграли нагороди в особистій першості у юніорській віковій категорії. Відзначимо, що усі чотири наші спортсменки пробилися до Топ-16. Найдалі пройшла Ольга Сопіт. 18-річна вихованка столичної ДЮСШ «Армієць» дісталася чвертьфіналу й у підсумку посіла шосте місце. Відзначимо, що це найкращий результат для українських рапіристок на юніорських чемпіонатах світу з 2011 року, коли десятою у Йорданії стала Катерина Ченцова.  
 
Сопіт виграла усі п’ять боїв у попередньому раунді і під четвертим номером розпочала боротьбу у турі прямого вибування поєдинком 1/32 проти Кейтлін Макгілліон-Мур з Ірландії (15:5). Далі наша рапіристка змусила скласти зброю Ангеліну Кононову з Росії (15:13). Після цього на неї чекала зустріч іншою українкою Крістіною Петровою. 16-річна киянка, вигравши на груповій стадії п’ять боїв з шести, отримала 20-й номер при посіві й вже встигла перемогти в «олімпійці» румунку Андреа Дінку (15:5) та кореянку Чжи Се Рін (15:13). Проте впоратися зі старшою подругою по команді їй не вдалося (7:15).  
 
У чвертьфіналі Сопіт протистояла бронзова медалістка попереднього юніорського світового форуму у команді Чжу Йон Чжі з Південної Кореї. Суперниця від самого початку заволоділа ініціативою (7:1). І хоча наша спортсменка не здавалася до останнього, у підсумку все ж змушена була змиритися з поразкою (8:15). 
 
Так само як Петрова, виграли по п’ять боїв з шести у попередньому раунді, а також перші два поєдинки у турі прямого вибування  Катерина Буденко та Аліна Полозюк.  Буденко склала зброю в 1/8 під натиском чемпіонки світу серед юніорів-2019 Лорен Скраггс зі США (12:15). На шляху Полозюк до чвертьфіналу стала  майбутня срібна медалістка Каїру Ніколь Пустильник з Ізраїлю (9:15). 
 
У змаганнях юніорів усі четверо наших представників успішно подолали кваліфікацію, а троє з них увійшли до Топ-32.  Найвище у підсумковому протоколі, на 25-му місці, розташувався Олег Кокоровець, далі йому пройти не дозволив перший номер посіву Марчелло Оліварес зі США (6:15).  
 

Результати:

Рапіра, юніорки (особисті)                                  Рапіра, юніори (особисті)

1. Мей Тью (США)                                                 1. Захар Козлов (Росія)

2. Ніколь Пустильник (Ізраїль)                              2. Чхве Дон Юн (Південня Корея)   

3. Чжу Йон Чжи (Південня Корея)                       3. Роже Констан (Франція)

3. Джессіка Цзи Цзя Го (Канада)                          3. Степан Мартинович (Росія)

6. Ольга Сопіт (Україна)                                  25. Олег Кокоровець (Україна)

10. Катерина Буденко (Україна)                      28. Даніїл Ткач (Україна)

11. Аліна Полозюк (Україна)                             30. Богдан Пнівчук (Україна)

12. Крістіна Петрова (Україна)                      56. Євген Лазаренко (Україна)