Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

КЧС 2021 Каїр: Рапірист Федір Єпіфанов серед 16 найсильніших кадетів світу E-mail
07 Апреля 2021 18:02
Сьогодні, 7 квітня, на чемпіонаті світу представники фехтування на рапірах визначили найсильніших в особистій першості серед кадетів. З шести українських спортсменів, що виступали у п’ятий день змагань у столиці Єгипту, п’ятеро увійшли до Топ-32. Найкращий результат для нашої збірної показав Федір Єпіфанов, який пройшов на один раунд далі за співвітчизників і посів 15-те місце.

Відзначимо, що розпочинав 17-річний киянин турнір у Каїрі чи не найважче серед представників України. Вигравши у своїй групі лише два бої з п’яти, він стартував у турі прямого вибування під 46-м номером. Втім, це не завадило йому впевнено перемогти в 1/32 Кона Валета з Нідерландів (15:10), а після цього впоратися з Юсуфом Арханом Дояроглу з Туреччини (15:13). Пробитися до чвертьфіналу українському рапіристу не дозволив третій номер посіву Богдан Хемілтон з Канади (9:15).

Серед дівчат найвище, на 19-му місці, у підсумковому протоколі розташувалася Крістіна Кулик. Вигравши у попередньому груповому раунді чотири поєдинки з п’яти, 16-річна киянка отримала 11-й номер в «олімпійці» і стартувала одразу з 1/16, де, на жаль, одним уколом поступилася канадці Джессі Чен (12:13)  

Завтра, 8 квітня, нагороди чемпіонату світу у Каїрі розіграють юніорські команди у рапірі.
 

Результати:


Рапіра, юнаки (особисті)                                   Рапіра, дівчата (особисті)

1. Деніел Чжан (США)                                       1. Джессіка Цзи Цзя Го (Канада)

2. Ан Хьон Бін (Південня Корея)                        2. Анастасія Безносікова (Росія)

3. Лі Син Бін (Південня Корея)                           3. Марія Кожокарь (Молдова)

3. Чейз Еммер (США)                                          3. Александра Цзин (США)

15. Федір Єпіфанов (Україна)                          19. Крістіна Кулик (Україна)

27. Михайло Гурін (Україна)                             22. Крістіна Петрова (Україна)

37. Артем Струшляк (Україна)                      27. Анастасія Єрофеєнко (Україна)