Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
Інформаційний лист EFC: вимоги до екіпірування E-mail
28 Августа 2018 23:24
Європейська конфедерація фехтування
 
Інформаційний лист № 29-2018

Шановні федерації!

Ми люб'язно нагадуємо вам, що згідно з рішенням Конгресу FIE, які відбулися в Дубай в листопаді 2017 року, починаючи з нового сезону 2018/2019, на всіх змаганнях FIE використанням подвійного захисту нового зразку для масок і накладка для грудних протекторів в рапірі є обов'язковими.

  • Маска:

Маска повинна містити дві різні системи безпеки на задній частині маски з двома кінцями ремінців систем, щільно прикріплених до двох боків маски.

  • Грудний протектор:

Для будь-якої зброї використовується захисник грудей (з металу або жорсткого матеріалу). Від обов'язковий для жінок та необов'язковий для чоловіків.

На рапірі, цей захисний протектор грудей повинен носити накладку.

  • На рапірі протектор має такі характеристики:

вся зовнішня поверхня захисника грудей повинна бути покрита а м'яким матеріалом, такий як E.V.A. (Етилен-вінілацетат) товщиною 4 мм та щільністю 22 кг / м3. (Матеріал може бути прикріплений до поточних пластикових моделей або включений в виробництво нових захисних протекторів грудної клітки). Матеріал повинен мати технічну позначку SEMI в центрі верхнього краю.

Турбуючись  про безпеку фехтувальників та узгодженість правил EFC з правилами FIE, Виконком EFC одноголосно вирішив, що маски  з різними системами безпеки нових зразків і  грудні протектори нового зразку обов’язкові для всіх турнірів EFC від початку нового сезону 2018 – 2019.

Бажаємо Вам успіху та високих результатів у новому сезоні.
З повагою
Яцек Слупскі
Генеральний секретар