Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
Змагальний сезон 2019/2020 офіційно завершено E-mail
15 Апреля 2020 17:21
Міжнародна федерація фехтування (FIE)
Терміновий лист  №2-20 від 14.04.2020


Шановний Президенте,

Уже кілька місяців світ страждає через пандемію Covid-19. Я закликаю всіх фехтувальників, федерації та всю фехтувальну сім'ю продовжувати виконувати рекомендації ВООЗ та ваших відповідних країн.

Після оголошення Міжнародним олімпійським комітетом нових дат Олімпійських ігор в Токіо, Виконавчий комітет FIE прийняв такі рішення:

Календар сезону 2019-2020 рр.:

Зважаючи на глобальну ситуацію щодо Covid-19, а також відповідно до рекомендацій Медичної комісії  FIE, було прийнято рішення скасувати всі змагання, заплановані на квітень, травень та червень 2020 року.

Кваліфікація до Олімпійських ігор у Токіо:

Результати та кваліфікації (ліцензії), отримані до березня 2020 року, зберігаються. Рейтинг буде «заморожений» та відновиться після того, як ми зможемо провести змагання, які мають бути зараховані для кваліфікації на Олімпійські Ігри та які  були раніше відкладені:
  • Гран-прі з фехтування на рапірах серед чоловіків/жінок
  • Кубок світу з фехтування на шаблях серед чоловіків/жінок
  • Кубок світу з фехтування на шпагах серед чоловіків/жінок
Вказані вище змагання, за якими слідуватимуть чотири зональні відбіркові турніри на Олімпійські Ігри, відбудуться, коли:
  • зникне ризик для здоров’я атлетів і звичайних громадян у світі;
  • спортсмени матимуть змогу якісно та повноцінно тренуватись і готуватись до змагань;
  • жодна з федерацій не матиме перешкод щодо виступів на міжнародній арені;
  • заздалегідь будуть проведені міжнародні змагання, включаючи кілька «підготовчих» турнірів, у тому числі Кубки світу/Гран-прі.
Для реалізації цього FIE проконсультується з Конфедераціями, Медичною комісією та Комісією атлетів  FIE та Тренерською радою FIE. Крім того, FIE контактуватиме з федераціями-організаторами змагань, як тільки ситуація дозволить належне планування подальших дій.
Додаткова інформація буде надіслана Вам якнайшвидше.

Я дякую Вам і пишаюся терпінням, солідарністю, єдністю та чесною грою, яку ви демонструєте. Разом ми подолаємо це випробування і разом підемо у майбутнє.

Алішер Усманов, президент FIE