Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Звітно-виборча конференція E-mail
09 Января 2017 17:58
Шановні члени ФФУ!

Відповідно до рішення Президії ФФУ від 02 грудня 2016 року, призначена нова дата Звітно-виборчої Конференції Федерації фехтування України – 8 лютого 2017 року, на якій мають бути обрані Президент Федерації, Президія Федераціі, ревізійна комісія, відповідальний секретар, а також внесені зміни до Статуту (відповідно до вимог Податкового кодексу України) (проект додається).

Конференція проводиться відповідно до Статуту ФФУ

Відповідно до п. 7.1.6. Статуту, делегати Конференції обираються у кожному відокремленому підрозділі Федерації рейтинговим голосуванням членів відокремленого підрозділу Федерації. Обрання делегатів Конференції від кожного відокремленого підрозділу має відбутися не пізніше, ніж за 35 календарних днів до дати проведення Конференції. У голосуванні щодо обрання Делегатів на Конференцію від відокремленого підрозділу можуть приймати участь повні члени такого відокремленого підрозділу, що на момент обрання Делегатів Конференції сплатили свої членські внески.

Відповідно до п. 7.1.7. делегатом Конференції може бути будь-який повний член Федерації, обраний у відокремленому підрозділі Федерації за результатами рейтингового голосування, що сплатив членські внески до Федерації на момент голосування щодо обрання делегатів Конференції від відокремленого підрозділу.

Відповідно до п. 7.1.8., кожний відокремлений підрозділ може обрати будь-яку кількість делегатів Конференції. Для кожного Делегата Конференції від відокремленого підрозділу голосуванням визначається кількість голосів повних членів відокремленого підрозділу Федерації, якою Делегат буде голосувати на Конференції. Сума голосів всіх Делегатів Конференції від одного відокремленого підрозділу не може перевищувати кількість всіх повних членів Федерації, що є членами такого відокремленого підрозділу,та які на момент голосування щодо обрання Делегатів Конференції сплатили свої членські внески.

Відповідно до п. 7.1.12., керівники відокремлених підрозділів Федерації та делегати Конференції від відокремлених підрозділів Федерації мають право надати свої пропозиції щодо питань, які включені або не включені до порядку денного Конференції, не пізніше ніж за 30 (тридцять) календарних днів до дати проведення Конференції.

Відповідно до п. 7.2.3, члени Президії та Президент обираються шляхом голосування простою більшістю голосів-членів Федерації, що представлені через присутніх Делегатів Конференції. Чисельність Президії не може перевищувати 23 осіб, у тому числі Президент Федерації та Відповідальний секретар Федерації.

Відповідно до п. 7.2.4, членом Президії може бути обраний будь-який повний член Федерації, що сплатив членські внески на момент його обрання до Президії.

Відповідно до п. 7.4.4, Президент обирається з числа повних членів Федерації, прямим відкритим голосуванням членів Федерації через делегатів Конференції Федерації. При голосуванні один делегат може віддати всі голоси членів Федерації, яких він представляє, тільки за одного кандидата.

Відповідно до п. 7.4.7., кандидатом у Президенти Федерації може бути громадянин України, який є повним членом Федерації, при умові сплати членських внесків до Федерації.

Відповідно до п. 7.4.8., кандидатуру Президента Федерації можуть висунути члени Президії, керівники відокремлених підрозділів, делегати Конференції або будь-яка група повних членів Федерації за кількістю не менша ніж 10% від загальної кількості повних членів Федерації.

Відповідно до п. 7.4.9., реєстрація Кандидатів у Президенти Федерації відбувається на підставі письмових заяв. Один повний член Федерації може подати тільки одну заяву (або приєднатися до одної групи) за одного кандидата у Президенти Федерації. В тому випадку, якщо один і той самий член Федерації подає дві чи більше заяв за різних кандидатів у Президенти Федерації, при визначенні кандидатів у Президенти враховується тільки та заява, що була подана першою. Прийом заяв щодо кандидатів у Президенти закінчується за 30 календарних днів до дати проведення Конференції, на якій вирішуватиметься питання про обрання Президента.

Відповідно до п. 7.4.10., письмова заява про висунення Кандидата в Президенти Федерації має бути подана Відповідальному секретарю Федерації не пізніше ніж за 30 (календарних) днів до оголошеної дати проведення Конференції, на якій вирішуватиметься питання про обрання Президента (Elena.shevchuk@nffu.org.ua) .

Письмові заява про висунення Кандидатів у члени Президії Федерації фехтування України, у члени ревізійної комісії на посаду Відповідального секретаря Федерації фехтування України мають бути подані Відповідальному секретарю Федерації не пізніше ніж за 14 (календарних) днів до оголошеної дати проведення Конференції (Elena.shevchuk@nffu.org.ua).

Матеріали конференції громадської організації "Федерація фехтування України" (08.02.2017)

Протокол No 02/12/16-1 Засідання Президії Федерації фехтування України (02.12.2016)

Пропозиції щодо Зміни до Статуту Федерації фехтування України у відповідності з вимогами Податкового кодексу

Порядок денний Конференції Громадської організації Федерація фехтування України (08.02.2017)

Програми кандидатів у президенти НФФУ: