Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
Оголошується конкурс на посаду старшого і головного тренера збірної E-mail
10 Марта 2017 23:40
Шановні члени НФФУ!

Федерація фехтування України оголошує конкурс на вибір кандидатури на посаду головного тренера штатної команди національної збірної команди України з фехтування від федерації фехтування України для подальшого подання у мінмолодьспорт та конкурс на вибір кандидатури на посаду старшого тренера (для кожного з шести видів зброї) штатної команди національної збірної команди України з фехтування від федерації фехтування України для подальшого подання у Мінмолодьспорт.

Умови конкурсу:

• сумісництво посади головного і старшого тренера з виду зброї не допускається;
• сумісництво посад старшого тренера дорослої збірної команди в двох або більше видах зброї не допускається;
• конкурс проводиться відповідно до "Положення про порядок проведення конкурсу на вибір кандидатури на посаду головного тренера штатної команди національної збірної команди України з фехтування від Федерації фехтування України для подальшого подання у Мінмолодьспорт"
та "Положення про порядок проведення конкурсу на вибір кандидатури на посаду старшого тренера (для кожного з шести видів зброї) штатної команди національної збірної команди України з фехтування від Федерації фехтування України для подальшого подання у Мінмолодьспорт"
• кандидатури на посаду головного тренера а також старших тренерів з видів зброї обираються Президією Федерації фехтування України
• документи кандидатів на посади старших тренерів приймаються відповідальним секретарем Федерації  до 17 березня 2017 р. включно на електронну адресу: elena.shevchuk@nffu.org.ua

ПОЛОЖЕННЯ

Про порядок проведення конкурсу на вибір кандидатури на посаду старшого тренера (для кожного з шести видів зброї) штатної команди національної збірної команди України з фехтування від федерації фехтування України для подальшого подання у Мінмолодьспорт.

1. Це Положення регулює порядок проведення конкурсного відбору кандидатур на посаду старшого тренера для кожного з шести видів зброї штатної команди національної збірної команди України з фехтування (далі – старший тренер з виду зброї)  для подальшого подання в Мінмолодьспорт (далі – конкурс).

2. Інформація про конкурс і умови конкурсу оголошуються Федерацією фехтування України (далі – ФФУ) через офіційний сайт ФФУ.

3. Учасники конкурсу мають відповідати кваліфікаційній характеристиці посади, яка затверджена наказом Мінмолодьспорту від 28.10.2016 № 4080.

4. До участі у конкурсі допускаються особи, які за своїм освітньо-кваліфікаційним рівнем можуть займати посаду старшого тренера штатної команди національної збірної команди України з фехтування.

5. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, до 17 березня 2017 року подають на ім’я Президента ФФУ
•    заяву,
•    автобіографію,
•    копії документів про освіту,
•    копії документів, що підтверджують почесні (спортивні) звання;
•    проект «Програми підготовки збірної команди України з фехтування (з окремого виду зброї) на період 2017-2020 роки» з деталізацією плану підготовки на 2017 рік, а також поясненнями, яким чином майбутній Старший тренер буде забезпечувати формування збірної команди згідно з принципами чесної спортивної конкуренції та прозорості. Надання проекту «Програми  підготовки» є обов’язковою умовою для участі у конкурсі.

6. Для проведення конкурсу та прийняття рішення щодо надання рекомендації Міністерству молоді та спорту у відношення до кандидатів на посаду старшого тренера з виду зброї призначається засідання Президії ФФУ.

7. Про дату, час та місце засідання Президії ФФУ кандидатів повідомляють завчасно.

8. Співбесіди Президії з кандидатами на посаду старшого тренера базуються на обговоренні наданої останніми проекту «Програми підготовки». В процесі конкурсу всі кандидати на посаду старшого  тренера з виду зброї мають пройти навчання, тренінги та семінари, якщо такі будуть організовані ФФУ.

9. Президія приймає рішення голосуванням простою більшістю голосів на підставі вивчення поданих документів, проекту «Програми підготовки збірної команди України на  2017-2020 роки» та співбесід з кандидатами на посаду старшого тренера.

10. За результатами конкурсу Федерація фехтування України надає тільки одну рекомендацію до Мінмолодьспорту щодо кандидата на посаду старшого тренера національної збірної команди України з окремого виду зброї.

11. Рішення Президії оформляється протоколом, який підписується Президентом та відповідальним секретарем ФФУ. Кандидатів повідомляють про результати конкурсу відповідною публікацією на офіційному сайті ФФУ.

ПОЛОЖЕННЯ

Про порядок проведення конкурсу на вибір кандидатури на посаду головного тренера штатної команди національної збірної команди України з фехтування від федерації фехтування України для подальшого подання у Мінмолодьспорт

1. Це Положення регулює порядок проведення конкурсного відбору  кандидатури на посаду головного тренера штатної команди національної збірної команди України з фехтування для подальшого подання в Мінмолодьспорт (далі – конкурс).

2. Інформація про конкурс і умови конкурсу оголошуються Федерацією фехтування України (далі – ФФУ) через офіційний сайт ФФУ.

3. Учасники конкурсу мають відповідати кваліфікаційній характеристиці посади, яка затверджена наказом Мінмолодьспорту від 28.10.2016 № 4080.

4. До участі у конкурсі допускаються особи, які за своїм освітньо-кваліфікаційним рівнем можуть займати посаду головного тренера штатної команди національної збірної команди України з фехтування.

5. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, до 17 березня 2017 року подають на ім’я Президента ФФУ
• заяву,
• автобіографію,
• копії документів про освіту,
• копії документів, що підтверджують почесні (спортивні) звання;
• проект «Програми підготовки збірної команди України з фехтування на період 2017-2020 роки» з деталізацією плану підготовки на 2017 рік, а також поясненнями, яким чином майбутній Старший тренер буде забезпечувати формування збірної команди згідно з принципами чесної спортивної конкуренції та прозорості. Надання проекту «Програми  підготовки» є обов’язковою умовою для участі у конкурсі.

6. Для проведення конкурсу та прийняття рішення щодо надання рекомендації Міністерству молоді та спорту у відношення до кандидатів на посаду Головного тренера призначається засідання Президії ФФУ.

7. Про дату, час та місце засідання Президії ФФУ кандидатів повідомляють завчасно.

8. Співбесіда Президії з кандидатами на посаду Головного тренера базуються на обговоренні наданої останніми проекту «Програми підготовки». В процесі конкурсу всі кандидати на посаду Голосного тренера мають пройти навчання, тренінги та семінари, якщо такі будуть організовані ФФУ.

9. Президія приймає рішення голосуванням простою більшістю голосів. На підставі вивчення поданих документів, проекту «Програми підготовки збірної команди України на  2017-2020 роки» та співбесід з кандидатами на посаду Головного тренера. 

10. За результатами конкурсу Федерація фехтування України надає тільки одну рекомендацію до Мінмолодьспорту щодо кандидата на посаду Головного тренера штатної команди національної збірної команди України з фехтування.

11. Рішення Президії оформляється протоколом, який підписується Президентом та відповідальним секретарем ФФУ. Кандидатів повідомляють про результати конкурсу відповідною публікацією на офіційному сайті ФФУ.