Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
Позачергова Конференція ГО «Федерація фехтування України» (05.06.2019) E-mail
10 Мая 2019 21:51

Шановні члени ФФУ!

Відповідно до рішення Президії ФФУ від 06 квітня 2019 року, на 05 червня 2019  року скликана позачергова  конференція Федерації фехтування України, на якій мають бути внесені зміни до Статуту (включення положень щодо створення у федерації Комісії атлетів та положень, які встановлюють зобов’язання щодо дотримання федераціями правил та принципів Олімпійської хартії, національних та міжнародних актів з питань антидопінгового контролю у спорті, Етичного кодексу Міжнародного Олімпійського комітету та Медичного кодексу Олімпійського руху).

Дата та місце проведення Конференції: 05 червня 2019 року, у м. Києві,  о 12.00, Конференц-зал департаменту молоді і спорту КМДА, 01001, м. Київ,  вул. Хрещатик, 12, 4 поверх.

Конференція проводиться відповідно до Статуту ФФУ.

Відповідно до п. 7.1.6. Статуту, делегати Конференції обираються у кожному відокремленому підрозділі Федерації рейтинговим голосуванням членів відокремленого підрозділу Федерації. Обрання делегатів Конференції від кожного відокремленого підрозділу має відбутися не пізніше, ніж за 35 календарних днів до дати  проведення Конференції. У голосуванні щодо обрання Делегатів на Конференцію від відокремленого підрозділу можуть приймати участь повні члени такого відокремленого підрозділу, що на момент обрання Делегатів Конференції сплатили свої членські внески.

Відповідно до п.  7.1.7., делегатом Конференції може бути будь-який повний член Федерації, обраний у відокремленому підрозділі Федерації за результатами рейтингового голосування, що сплатив членські внески до Федерації на момент голосування щодо обрання делегатів Конференції від відокремленого підрозділу.

Відповідно до п. 7.1.8., кожний  відокремлений підрозділ може обрати будь-яку кількість делегатів Конференції.  Для кожного Делегата Конференції від відокремленого підрозділу голосуванням визначається кількість голосів повних членів відокремленого підрозділу Федерації, якою Делегат буде голосувати на Конференції. Сума голосів всіх Делегатів Конференції від одного відокремленого підрозділу не може перевищувати кількість всіх повних членів Федерації, що є членами такого відокремленого підрозділу,та які на момент голосування щодо обрання Делегатів Конференції сплатили свої членські внески.

Порядок та терміни реєстрації делегатів для участі у Конференції:

для попередньої реєстрації делегатів керівники відокремлених підрозділів ФФУ до  01 травня 2019 року повинні надіслати відповідальному секретарю ФФУ копію рішення загальних зборів членів відокремленого підрозділу Федерації щодо обрання делегатів Конференції із зазначенням прізвища, імені, по-батькові кожного делегата та кількість голосів, якою кожний делегат голосує на Конференції.

Для реєстрації делегатів безпосередньо на Конференції, не пізніше, ніж за 1 годину до початку Конференції делегати мають надати оригінал рішення загальних зборів членів відокремленого підрозділу Федерації щодо обрання делегатів Конференції із зазначенням прізвища, імені, по-батькові кожного делегата та кількість голосів, якою кожний делегат голосує на Конференції.

Реєстрація делегатів на Конференції підтверджується мандатами, отримання якого делегат засвідчує своїм підписом у відомості видачі мандатів.

Порядок денний Позачергової Конференції Громадської організації Федерація фехтування України (проект)

05 червня 2019 року, м. Київ
12.00


1. Звіт мандатної комісії.
2. Вибори робочих органів Конференції (Президії, лічильної та редакційної комісії).
3. Затвердження регламента Конференції та порядку денного.
4. Внесення змін до Статуту Федерації фехтування України.
5. Різне