Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
Звернення Президента Федерації фехтування України E-mail
29 Декабря 2012 00:00

altШановні колеги!

Вітаю всіх з наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим! Бажаю щастя, здоров’я і високих спортивних результатів!
Рік, що минає був успішним для українського фехтування. Нагороди на чемпіонатах Європи та світу, успішне проведення чемпіонату світу в Києві і, як кульмінація, золота та бронзові медалі  Олімпіади в Лондоні стали підтвердженням того, що українська школа фехтування росте і розвивається.

Наступний 2013 рік є початком нового олімпійського циклу. В січні в житті Федерації відбудеться значна подія – звітно-виборча конференція, яка визначить стратегію розвитку нашої організації на наступні чотири роки і обере її керівництво. Прошу всі  осередки Федерації прийняти активну участь в цій події, пропонувати нові ідеї та проекти, що дадуть поштовх розвитку фехтування, а також своїх кандидатів до складу Правління, на посади віце-президентів, генерального секретаря і Президента Федерації Фехтування України.

На останньому засіданні Президії Федерації я повідомив, що не буду висувати свою кандидатуру на посаду Президента. Я щиро дякую всім членам Федерації, спортсменам, тренерам, фахівцям і спонсорам, з якими протягом чотирьох олімпійських циклів ми разом підтримували і розвивали цей благородний вид спорту в України і, долаючи труднощі та розумнішаючи в дискусіях, приходили до спільних перемог. Роки на цій посаді збагатили мене спілкуванням з видатними особистостями, новими знаннями про світ спорту в цілому і про його найкращий вид – фехтування, дали можливість переборювати труднощі і щиро радіти успіхам наших спортсменів. Я залишаюсь членом нашої Федерації і в міру своїх сил буду продовжувати допомагати фехтуванню.

Станом на сьогодні для участі в виборах нового президента федерації подав свою кандидатуру Павло Гайдай – фехтувальник, успішний бізнесмен і фінансовий спонсор  таких важливих для розвитку українського фехтування подій і програм як етап кубка світу «Золоті Ворота» і «Ліга 10 – 13». Я знаю Павла Гайдая особисто протягом багатьох років і впевнений, що він, спираючись на досвідчену команду, зможе підтримати і продовжити розвиток нашої федерації. Як учасник звітно-виборчої конференції я буду голосувати за нього і прошу підтримати мій вибір.  

Бажаю всім весело зустріти Новий Рік!

З найкращіми побажаннями,

Президент Федерації фехтування України

Сергій Міщенко