Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
Ольга Харлан отримує рекордне звання найкращої спортсменки України E-mail
30 Июля 2014 10:04
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/lichnosti/2014-kharlan-sportsmenka-july.jpg
Олімпійська чемпіонка Пекіну-2008 та бронзова призерка Лондона-2012, багаторазова чемпіонка світу та Європи з фехтування Ольга Харлан продовжує впевнено та невтомно підкорювати нові вершини на міжнародній арені, не залишаючи жодних шансів своїм суперникам.

Так, на чемпіонаті світу, що відбувся в Казані, лідер рейтингу Міжнародної федерації фехтування захистила титул діючої найсильнішої шаблістки планети.

Продемонструвала свою високу майстерність, бійцівський характер, незламну силу духу та справжній патріотизм Ольга Харлан й у командній першості, де з подругами по збірній – Аліною Комащук, Оленою Вороніною та Ольгою Жовнір – виборола звання бронзових призерок чемпіонату світу.

Саме за ці видатні здобутки Ольга Харлан визнана Національним олімпійським комітетом України найкращою спортсменкою липня. Наставника фехтувальниці Артема Скорохода названо найкращим тренером місяця.

Відзначимо, що Ольга є абсолютною рекордсменкою з отримання подібних престижних нагород Національного олімпійського комітету, що започатковані в 2005 році.

Найкращою спортсменкою Ольга Харлан стає вже увосьме. Зокрема, це звання шаблістка отримує другий місяць поспіль. В червні вона стала найкращою спортсменкою місяця після здобуття медалі найвищого ґатунку в особистій першості та «бронзи» у командному заліку на чемпіонаті Європи в Страсбурзі. 

 

Стаття на сайті НОК України