Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
Майстер-класи з фехтування на шпагах та шаблях на "Даринку" E-mail
07 Июля 2015 15:42

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/darynok_sabre_5.jpg
27 червня та 4 липня в ЦТ «Даринок» (м. Київ) Клубом європейського фехтування було проведено два майстер-класи з фехтування на шпагах та шаблях.

Так, кожен бажаючий віком від 7 до 12 років мав можливість за короткий час відчути себе справжнім фехтувальником та поборотись за чудові призи від ЦТ «Даринок».

Після інструктажу та персональних уроків від професійних тренерів майбутні спортсмени зустрілись у вирішальних боях на фехтувальній доріжці. Справжні спортивні емоції, адреналін, перші поразки та перемоги викликали неабиякий інтерес у відвідувачів ЦТ «Даринок». Завдяки харизматичному ведучому майстер-класу глядачі дізнались багато фактів з історії фехтування та отримали уявлення про правила ведення бою.

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/darynok_sabre_8.jpg
Варто зазначити, що даний формат заходу «try-and-go» є унікальним для світу фехтування в Україні, адже дозволяє підростаючому поколінню безкоштовно спробувати свої сили у даному вигляді спорту без жодних зобов’язань та обмежень.

Враховуючи успіх проведених заходів, Клуб європейського фехтування спільно з ЦТ «Даринок» планує і надалі проводити серію майстер-класів та популяризувати фехтувальний рух в серед дітей та юнацтва. Отже, чекаємо всіх бажаючих 1 серпня в ЦТ «Даринок» для отримання нового заряду позитиву та бадьорості!

Для отримання більш детальної інформації щодо майстер-класу слідкуйте за новинами на сайті Клуба європейського фехтування.

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/darynok_sabre_3.jpg

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/darynok_sabre_4.jpg

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/darynok_sabre_6.jpg

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/darynok_sabre_7.jpg