Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

Всесвітній день фехтування в Україні! E-mail
05 Сентября 2017 22:35
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/logo/solidarity.png
Друзі, 9 вересня наша велика спортивна родина буде святкувати Всесвітній день фехтування!

«Солідарність» - рушійна тема святкування цього року. 9 вересня – це день, у який якомога більше людей можуть познайомитися з фехтуванням, спробувати цей вид спорту і захопитися ним.

Якщо ви тренер, спортсмен, людина, яка просто полюбляє фехтування або спорт в цілому, то пропонуємо приєднатись і відсвяткувати разом із нами! Фехтування стає з кожним днем все популярнішим, і кожен день до нашої спортивної родини приєднуються нові шанувальники – великі та маленькі.

Яким чином можна відсвяткувати? Це можуть бути показові виступи в містах на публічних майданчиках, проведення майстер-класів, спілкування із засобами масової інформації, аби якнайбільше розповсюдити інформацію про такий захоплюючий вид спорту, як фехтування. Або ж просто можете провести плідне тренування, а фото поділитись із нами (нам же теж потрібні якісь докази)

А тепер найцікавіше. До 9 вересня Національна федерація фехтування запускає невеликий фотопроект. Публікуйте фото, як ви проводите тренування напередодні нашого свята і готуєтесь до нього, з хештегом #fencingdayukraine у соціальних мережах Instagram і Facebook. Найоригінальніші фотографії будуть опубліковані на офіційній сторінці НФФУ у Facebook.

Також нагадуємо, що 9 вересня на Оболонській набережній відбудеться Олімпійський урок, де ви зможете ближче познайомитись із фехтуванням і спробувати себе у ролі справжнього мушкетера!