Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
Ольга Харлан – Найкраща спортсменка 2014 року за версією Героїв спортивного року E-mail
09 Апреля 2015 15:25
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/lichnosti/herows-2014-2.jpg
8 квітня за ініціативи Національного олімпійського комітету України і Міністерства молоді та спорту України в Київському національному академічному театрі оперети за участю олімпійських чемпіонів, легенд спорту, тренерів та фахівців галузі, діячів культури та мистецтв відбулася справжня спортивна феєрія – Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року-2014».

Фехтування цього разу було представлене у трьох номінаціях – Команда Року, Героїня українського спорту і Найкраща спортсменка року.

За звання найкращої команді фехтувальниці бронзові призерки Чемпіонатів Світу та Європи 2014 Ольга Харлан, Ольга Жовнір, Галина Пундик, Аліна Комащук та Олена Вороніна змагалися з Олімпійськими чемпіонками Сочі 2014 жіночою збірною біатлону у складі Олени Підгрушної, Віти Семеренко, Валі Семеренко, Юлії Джими, та чемпіонами світу та Європи 2014 чоловічою четвіркою парною з академічного веслування Дмитро Міхайєм, Артемом Морозовим, Олександром Надтокою та Іваном Довгодько. У підсумку звання Найкращої команди 2014 року отримали Олімпійські чемпіонки – збірна з біатлону.

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/lichnosti/herows-2014-3.jpg
Звання Героїня українського спорту, де претендентами були чотири героїні-біатлоністоки, Чемпіонка світу та бронзова призерка Чемпіонату Європи 2014 з боротьби Юлії Ткач, і наша Ольга Харлан також дісталося біатлону. Його отримала Віта Семеренко – чемпіонка ХХІІ зимових Олімпійських ігор з біатлону (естафета), бронзова призерка Олімпійських ігор (спринт).

Але найголовне звання – Найкращої спортсменки 2014 року отримала Чемпіонка Світу та Європи 2014 з фехтування на шаблях серед жінок Ольга Харлан. Тут наша спортсменка гідно витримала протистояння з Вітою Семеренко та Юлією Ткач.
Для фехтування вже стало доброю традицією не покидати церемонію Герої спортивного року з порожніми руками. За 9 церемоній фехтувальники завоювали цілих 15 спортивних оскарів:

«Команда року» (2006 – Збірна команда з фехтування на шаблях серед чоловіків, 2007, 2008, 2009 та 2013- Збірна команда з фехтування на шаблях серед жінок),
«Чесна Гра» (2007 – Збірна команда з фехтування на шпагах серед жінок)
«Найкращій тренер року» (2008 – Вадим Гутцайт, 2013 – Артем Скороход)
«Найкраща спортсменка року» (2009, 2014 – Ольга Харлан, 2012 – Яна Шемякіна)
«За відданість спорту» (2009 –  Сергій Міщенко),
«Спортивна слава України» (2012 – Григорій Крісс),
«Олімпійська надія України» (2013 – Аліна Комащук),
«Герой українського спорту» (2013 – Ольга Харлан)

Так тримати!

Окрім віще згаданих номінацій нагороди отримали:

Найкращий спортсмен року
Олег ВЕРНЯЄВ – чемпіон світу та Європи зі спортивної гімнастики (вправи на брусах), бронзовий призер чемпіонату Європи (опорний стрибок, командна першість).

Найкраща спортсменка року
Ольга ХАРЛАН – чемпіонка світу та Європи з фехтування в індивідуальній першості, бронзова призерка чемпіонату світу та Європи в командній першості (шабля).

Найкращий тренер року
Григорій ШАМРАЙ – старший тренер жіночої збірної України з біатлону – Олімпійських чемпіонок з біатлону в естафетній гонці, особистий тренер Віти Cемеренко та Валентини Семеренко, Олени Підгрушної і Юлії Джими.

Найкраща команда року (збірна)
Жіноча збірна Україна з біатлону у складі Олени ПІДГРУШНОЇ, Віти СЕМЕРЕНКО, Валі СЕМЕРЕНКО, Юлії ДЖИМИ – чемпіонки ХХІІ зимових Олімпійських ігор в естафеті.

Сенсація року
Чоловіча четвірка-парна з академічного веслування у складі Івана ДОВГОДЬКА, Артема МОРОЗОВА, Олександра НАДТОКИ, Дмитра МІХАЯ – чемпіони світу та Європи з академічного веслування.

Повернення року
Юлія ТКАЧ – чемпіонка світу та бронзова призерка чемпіонату Європи з боротьби (63кг).

Найкращий спортивний організатор року
Олександр ГЕРЕГА – президент Федерації важкої атлетики України (за створення сприятливих умов для розвитку важкої атлетики в Україні, розбудову спортивної інфраструктури).

Сильні духом (паралімпійські види спорту)
Віталій ЛУК'ЯНЕНКО – дворазовий чемпіон, срібний та бронзовий призер зимових Паралімпійських ігор в Сочі з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з вадами зору.

Разом із олімпійцями (неолімпійські види спорту)
Анна БЕЖЕНАР – дворазова чемпіонка світу, чемпіонка Європи з панкратіону.

Олімпійська надія України
Юлія ЛЕВЧЕНКО – чемпіонка ІІ Юнацьких Олімпійських ігор з легкої атлетики (стрибки у висоту).

Спортивна слава України
Катерина НАГІРНА – Олімпійська чемпіонка з веслування .
Олександр ШАПАРЕНКО – дворазовий Олімпійський чемпіон з веслування.

За сприяння тріумфу
Володимир БРИНЗАК – президент Федерація біатлону України.
Валерій СУШКЕВИЧ – президент Національного комітета спорта індалідів України.

Герой українського спорту серед жінок
Віта СЕМЕРЕНКО – чемпіонка ХХІІ зимових Олімпійських ігор з біатлону (естафета), бронзова призерка Олімпійських ігор (спринт).

Герой українського спорту серед чоловіків
Юрій ЧЕБАН – чемпіон світу з веслування на каное (спринт), срібний призер чемпіонату світу (естафета).