Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
Наші фехтувальники – серед володарів спортивного «Оскару-2019» від НОК України E-mail
10 Марта 2020 03:09
Олімпійська чемпіонка з фехтування на шаблях Ольга Харлан перемогла в номінації «Народний вибір» на «Героях спортивного року-2019».

Шанувальники визначили Ольгу найкращою спортсменкою року серед українських чемпіонів світу з олімпійських видів спорту. В 2019-му вона виграла чемпіонат Європи та світу, а також завершила сезон на першій сходинці світового рейтингу FIE й здобула Кубок світу.

Це вже п’ята відзнака від НОК України для шаблістки. Раніше Ольга чотири рази ставала «Спортсменкою року».

У 2020-му фехтувальниця також була представлена в номінації «Спортсменка року», але цього разу статуетку забрала наймолодша дворазова чемпіонка світу з дзюдо Дар’я Білодід.

Цікаво, що нашим фехтувальникам вдалось відзначитись у ще одній категорії престижної премії. Збірна шпажистів у складі Богдана Нікішина, Анатолія Герея, Ігоря Рейзліна, Романа Свічкаря перемогла в номінації «Найкраща команда року». В 2019-му наші хлопці вибороли срібло на світовій першості в Будапешті.
 
Останній раз українським шпажистам вдавалось виграти цю номінацію ще в 2016-му. Тоді в сезоні 2014/2015 команда в складі Нікішина, Герея, Максима Хвороста та Дмитра Карюченка принесла Україні історичне золото на чемпіонаті світу в Москві, перемігши у фіналі збірну Південної Кореї.