Закрыть
Благородство и традиции
Фехтование есть искусство наносить удары, не получая их. Необходимость тронуть противника, избегая его ударов, делает искусство фехтования чрезвычайно сложным и трудным, ибо к глазу, который видит и предупреждает, к рассудку, который обсуждает и решает, к руке, которая выполняет, необходимо прибавить точность и быстроту, чтобы дать надлежащую жизнь оружию.
Мольер

Фехтование — символ благородства, изысканного вкуса и мужества.
Национальная федерация фехтования Украины — это чемпионы и призеры Олимпийских Игр, Чемпионы Мира и Европы. Они настоящие герои! — приходите к нам и убедитесь в этом сами. Здесь нет места слабым. Здесь только лучшие! Весь мир заворожено следит за героями.

Мы приглашаем Вас разделить с нами славу и честь!

Спонсорам
Олімпійській чемпіонці Яні Шемякіній подарували автомобіль E-mail
03 Сентября 2012 10:31
http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/lichnosti/shemyakina-avto.jpg
1 вересня на Хрещатику відбулося урочисте нагородження Олімпійської чемпіонки з фехтування на шпазі Яни Шемякіної першим в Україні автомобілем Geely з варіатором - Emgrand EC7 RV.

Національний олімпійський комітет України та компанія Geely обрали Яну невипадково, адже саме вона принесла перше «золото» до скарбнички збірної України на Іграх у Лондоні.

Враховуючи всі заслуги спортсменки, Geely - один з лідерів автомобільного ринку України, спільно з НОК вирішили подарувати Яні Шемякіній автомобіль Geely Emgrand EC7 з варіатором.

Geely Emgrand EC7 RV один з тих автомобілів, який з великим нетерпінням чекали в Україні. Адже до недавнього часу всі автомобілі Geely поставлялися в Україну виключно з механічною коробкою передач.

Geely Emgrand EC7 з варіатором допоможе Яні Шемякіній не тільки завжди вчасно встигати на тренування, що дуже важливо в умовах міських заторів, але й стане надійним помічником у всіх її подорожах.

«Приємно, коли знаходяться небайдужі люди до спорту, які високо цінують перемоги наших олімпійців та гідно їх підтримують. Впевнений, що наша співпраця з компанією Geely лише набиратиме обертів, а від цього виграватимуть і наші олімпійці, і наш спорт», - підкреслив керівник служби президента Національного олімпійського комітету України Юрій Тамм під час церемонії вручення ключів чемпіонці Ігор.

«Я дуже зраділа і здивувалась такому подарунку», – зізнається Яна Шемякіна.

«З дитинства мріяла про машину, розпитувала батька про дорожні знаки, збирала кошти для придбання авто. Тепер моя мрія здійснилась. Враховуючи те, що олімпійське «золото» – це наша спільна перемога з тренером Андрієм Орліковським – буду намагатися постійно його катати», – говорить володарка нашого першого олімпійського золота Лондона.

За інформацією НОК. Оригінал статті читайте тут.