Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Витяг із рішень виконкому FIE

altРішення виконавчого комітету Міжнародної федерації фехтування (FIE) щодо ситуації, яка склалась у зв'язку з пандемією COVID-19 у світі (проведення міжнародних турнірів, змагальний календар сезону-2020/2021, допомога національним федераціям тощо).

Детальніше...

 
З Днем народження, Ірино Кравчук!

П'ятниця, 08 серпня 2014

article thumbnailЗ днем народження, Ірино Кравчук!НФФУ вітає з днем народження чемпіонку світу з фехтування на шаблях серед юніорів Ірину Кравчук!
Детальніше...

Пішов із життя Микола Лебединський

Середа, 05 серпня 2020

article thumbnailСумна звістка надійшла з міста Запоріжжя.29 липня 2020 року раптово пішов з життя Лебединський Микола Дмитрович.Прощання з Миколою...
Детальніше...

Більше статей...
Магазин фехтовальной экипировки