Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Перенесення всеукраїнських змагань на невизначений термін

alt

У зв'язку постановою Кабінету Міністрів України 22.07.2020 №641 зі змінами від 13.10.2020 "Про встановлення карантину та запровадження посилених  протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2ʺ, низку змагань переносять на невизначений термін.

Детальніше...

 

 
ЧУ 2020 Київ: Стаценко вперше став чемпіоном України

Субота, 17 жовтня 2020

article thumbnailКиївський шабліст Олексій Стаценко став переможцем чемпіонату України. У фіналі він виграв в одного з лідерів національної збірної...
Детальніше...

ЧУ 2020 Київ: Юнес і Ченцова виграли головний старт року

Середа, 14 жовтня 2020

article thumbnailУ столиці триває чемпіонат України з фехтування. Після шпажистів естафету прийняли рапіристи й рапіристки, які вийшли на доріжки 12-13...
Детальніше...

Більше статей...
Магазин фехтовальной экипировки