Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
Положення «Про порядок проведення конкурсу на посаду старшого тренера збірної команди України з фехтування на шаблях серед жінок» PDF Друкувати Електронна адреса
Написав НФФУ   

У зв'язку із рішенням Виконкому НФФУ

Федерація фехтування України


Оголошує конкурс на посаду старшого тренера збірної команд України з фехтування на шаблях серед жінок.

ПОЛОЖЕННЯ

Про порядок проведення конкурсу на посаду старшого тренера збірної команд України з фехтування на шаблях серед жінок.


 1. Це Положення регулює порядок проведення конкурсного відбору на заміщення посад старших тренерів збірних команд України з фехтування.
 2. Для проведення конкурсу наказом Федерації фехтування України (далі – ФФУ) утворюється конкурсна комісія (далі – комісія) у складі голови, секретаря та членів комісії.
 3. Інформація про конкурс на заміщення посад старших тренерів і умови конкурсу оголошуються ФФУ через офіційний сайт ФФУ.
 4. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови комісії заяву, до якої додаються автобіографія, копії документів про освіту, почесні (спортивні) звання та програма розвитку виду зброї (у вільній формі) на 2011 – 2012 рр.
 5. До участі у конкурсі допускаються особи, які за своїм освітньо-кваліфікаційним рівнем можуть займати посади старшого тренера збірної команди України з фехтування. Їх завчасно повідомляють про час і місце засідання конкурсної комісії. Комісія проводить співбесіду з кожним учасником конкурсу.
 6. Учасники конкурсу знайомляться із затвердженою професійною-кваліфікаційною характеристикою відповідно до посади. Одночасно конкурсанти повинні викласти своє бачення майбутньої роботи в усній та письмовій формі.
 7. На підставі вивчення поданих документів та співбесід комісія приймає рішення стосовно кожного учасника конкурсу шляхом голосування.
 8. Засідання комісії вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менше 2/3 її складу. Рішення комісії приймається простою більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні.
 9. У випадку, коли два або більше учасників конкурсу, які претендують на одну і ту ж посаду, отримали рівну кількість голосів або жоден з учасників конкурсу не отримав більшості голосів, оголошується повторний конкурс.
 10. Рішення комісії оформляється протоколом, який підписується головою та секретарем комісії. Кожний член комісії може додати до протоколу свою окрему думку. Комісія повідомляє кандидатів про результати конкурсу.


СТРОКИ

Проведення конкурсу на посаду старшого тренера збірної команд України з фехтування на шаблях серед жінок.

Подача та розгляд документів: до 14.01.2011 р.

Співбесіда з кандидатами та засідання конкурсної комісії: 14.01.2011 р.

Час співбесіди 15:00

Склад конкурсної комісії:

 • Голова – Гутцайт В.М.
 • Секретар – Мамедов Р.А. (без права голосу)
 • Члени:
 1.  Міщенко С.О.
 2. Азарченков П.М.
 3. Дрюков В.О.
 4. Подольський М.О.
 5. Бусол В.А.