Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
XXVІІ Універсіада в Казані: надії, що не виправдалися Електронна адреса
Понеділок, 08 липня 2013 12:38

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/logo/kazan-2013-logo.jpg
7 червня на XXVІІ Всесвітній Універсіаді в Казані стартували змагання фехтувальників. Треба сказати, що від української збірної всі очікували медального початку, адже на попередній Універсіаді, що проходила у 2011 році в Шеньчжені, наші фехтувальники стали першими в загальнокомандному заліку, завоювавши цілих 6 нагород. Як і два роки тому програму відкривали дівчата шпажистки й чоловіки шаблісти, але, на жаль ні Андрію Ягодці, який взяв індивідуальне золото у 2011, ні Олені Кривицькій, яка тоді ж завоювала срібло, не вдалося повторити сої попередні успіхи, і більше того – у цей день ми взагалі залишилися без нагород.

Серед шпажисток найкращим результатом стало 13 місце Анфіси Почкаловой, яка, треба віддати їй належне, усього одним уколом поступилася в 1/8 фіналу майбутній чемпіонці універсіади кореянці А Лам Шин (14:15). А от Олені Кривицькій і Ксенії Пантелеєвій не вдалося цього разу  потрапити й в 1/16 фіналу. З однаковим рахунком 10:15 дівчата поступилися свої суперницям – Кривицька – румунці Симоні Поп (10:15), а Пантелєєва – росіянці Яні Звєрєвій.

Щаблем пізніше завершила свій виступ Анастасія Івченко, дорогу якої перепинила естонка Юлія Зуйкова (10:15).

У змаганнях шаблістів одного бійця – Дмитра Бойко – ми втратили ще в попередньому турі, а от Андрій Ягодка, Дмитро Пундик й Євген Стаценко впевнено дійшли до 1/8 фіналу, де одночасно склали зброю. Поразки Стаценко й Пундика стали ще більш прикрими, коли стало зрозуміло, що якби  хлопці виграли у своїх суперників, то у чвертьфіналі вони б зустрілися між собою, і одна медаль би гарантовано була в активі України. Однак удача була явно не на нашій стороні в цей день, і Пундик програв росіянинові Веніаміну Решетнікову (10:15), який у підсумку завоював срібло, Стаценко не впорався з німцем Максиміліаном Кіндлером (7:15), а Ягодка з рахунком 13:15 поступився грузинському спортсменові Сандро Базадзе.

Технічні результати: 
Шпага жіноча:Шабля чоловіча:
1. А Лам Шин (Корея)
2. Йівень Сунь (Китай)
3. Марі-Флоренс Кандассамі (Франція)
3. Симона Поп (Румунія)
13. Анфіса Почкалова (Україна)
21. Анастасія Івченко (Україна)
39. Олена Кривицька (Україна)
64. Ксенія Пантелеєва (Україна)

1. Каміль Ібрагімов (Росія)
2. Луіджи Міраццо (Італія)
3. Массіміліано Муроло (Італія)
3. Веніамін Решетніков (Росія)
9. Євген Стаценко (Україна)
10. Андрій Ягодка (Україна)
13. Дмитро Пундик (Україна)
51. Дмитро Бойко (Україна)