XXVІІ Універсіада в Казані: тріумф шаблісток – золото Харлан і бронза Пундик Електронна адреса
Вівторок, 09 липня 2013 21:00

Українські шаблістки завершили програму індивідуальної першості фехтувальників на XXVІІ Універсіаді в Казані золотом і бронзою. На найвищу сходинку п'єдесталу пошани вже другу Універсіаду поспіль піднялася Ольга Харлан, а бронзу завоювала  Галина Пундик.

Для Харлан єдиною серйозною суперницею сьогодні виявилася росіянка Єкатєріна Дьяченко, бій з якою в півфіналі завершився з різницею всього в один удар на користь українки – 15:14. Іншим же опоненткам Ольга не дала не єдиного шансу на перемогу – до півфіналу Харлан просто не випускала противниць з «п'ятірки», ну а в золотому двобої з Олімпійською чемпіонкою Лондона 2012 року кореянкою Жийон Кім Харлан здобула перемогу з рахунком 15:9.

Власниця бронзи Галина Пундик по дорозі до п'єдесталу пошани в 1/16 фіналу перемогла румунку Міхаеллу Буліц (15:11), далі виграла в подруги по команді Аліни Комащук (15:14) і в півфіналі поступилася Кім (9:15).

Олена Вороніна, яка так само захищала честь країни на цих змаганнях, поступилася в 1/16 фіналу азербайджанці Аїді Аласгаровій (14:15).

У змаганнях  рапіристів, які проходили паралельно з жіночим шабельним турніром, буквально в кроці від медалі зупинився Юнес Клод, який у чвертьфіналі поступився італійцеві Даніелеві Гароццо (6:15).

Щаблем раніше з боротьби вибули Андрій Погребняк і Ростислав Герцик. Андрій поступився корейцеві Кі Йонг Сонг (14:15), а Ростислав – італійцеві Едоаро Люпері (7:15).

Четвертого українця – Володимира Колтиго – ми втратили в 1/32 фіналу. На цій стадії змагань Володимир програв китайському спортсменові Хуа Лі (11:15).