Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

XXVІІ Універсіада в Казані: тріумф шаблісток – золото Харлан і бронза Пундик Електронна адреса
Вівторок, 09 липня 2013 21:00

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/2013-kazan-kharlan.jpg
Українські шаблістки завершили програму індивідуальної першості фехтувальників на XXVІІ Універсіаді в Казані золотом і бронзою. На найвищу сходинку п'єдесталу пошани вже другу Універсіаду поспіль піднялася Ольга Харлан, а бронзу завоювала  Галина Пундик.

Для Харлан єдиною серйозною суперницею сьогодні виявилася росіянка Єкатєріна Дьяченко, бій з якою в півфіналі завершився з різницею всього в один удар на користь українки – 15:14. Іншим же опоненткам Ольга не дала не єдиного шансу на перемогу – до півфіналу Харлан просто не випускала противниць з «п'ятірки», ну а в золотому двобої з Олімпійською чемпіонкою Лондона 2012 року кореянкою Жийон Кім Харлан здобула перемогу з рахунком 15:9.http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/2013-kazan-punduk.jpg
Власниця бронзи Галина Пундик по дорозі до п'єдесталу пошани в 1/16 фіналу перемогла румунку Міхаеллу Буліц (15:11), далі виграла в подруги по команді Аліни Комащук (15:14) і в півфіналі поступилася Кім (9:15).

Олена Вороніна, яка так само захищала честь країни на цих змаганнях, поступилася в 1/16 фіналу азербайджанці Аїді Аласгаровій (14:15).

У змаганнях  рапіристів, які проходили паралельно з жіночим шабельним турніром, буквально в кроці від медалі зупинився Юнес Клод, який у чвертьфіналі поступився італійцеві Даніелеві Гароццо (6:15).

Щаблем раніше з боротьби вибули Андрій Погребняк і Ростислав Герцик. Андрій поступився корейцеві Кі Йонг Сонг (14:15), а Ростислав – італійцеві Едоаро Люпері (7:15).

Четвертого українця – Володимира Колтиго – ми втратили в 1/32 фіналу. На цій стадії змагань Володимир програв китайському спортсменові Хуа Лі (11:15).

Технічні результати: 
Шабля жіночаРапіра чоловіча:
1. Ольга Харлан (Україна)
2. Жийон Кім (Корея)
3. Єкатеріна Дьяченко (Росія)
3. Галина Пундик (Україна)
10. Аліна Комащук (Україна)
20. Олена Вороніна (Україна)

1. Алєксєй Чєрємісінов (Росія)
2. Йонг Кі Сон (Корея)
3. Даніель Гароццо (Італія)
3. Эдоардо Люпери (Італія)
5. Клод Юнес (Україна)
11. Ростислав Герцик (Україна)
14. Андрій Погребняк (Україна)
47. Володимир Колтиго (Україна)