Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

XXVІІ Універсіада в Казані: команда шпажисток завойовує бронзу Електронна адреса
Середа, 10 липня 2013 14:00

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/2013-kazan-epee-w-team.jpg
У перший день командного турніру з фехтування на Всесвітній Універсіаді в Казані скарбничка України поповнилася бронзою, яку завоювала збірна шпажисток у складі Афыси Почкаловоъ, Олени Кривицькоъ, Ксенії Пантелеєвої й Анастасії Івченко.

Цікаво, що шлях до п'єдесталу пошани нашим дівчатам ледве не перепинила збірна Ізраїлю ще в 1/8 фіналу – цю напружену зустріч українки виграли з перевагою всього в один укол – 45:44. Далі у чвертьфіналі наша команда здобула перемогу на Росією (45:42), у півфіналі поступилася Франції (38:45) і в «бронзовому» матчі узяла гору над Польщею (40:39).

А от українським шаблістам до потрапляння у четвірку найсильніших не вистачило всього одного удару – у чвертьфіналі Дмитро Бойко, Андрій Ягодка, Дмитро Пундик й Олексій Стаценко поступилися збірній Кореї з рахунком 44:4.

 Технічні результати: 
Шпага жіноча (командні):Шабля чоловіча (командні):

1. Франція

2. Корея

3. Україна

1. Росія

2. Італія

3. Франція

5. Україна