ЕКС 2015 Барселона: Яна Шемякіна завойовує бронзу, збірна у вісімці лідерів Електронна адреса
Неділя, 25 січня 2015 18:57

Українська шпажистка Яна Шемякіна завоювала бронзову нагороду етапу кубка світу з фехтування, який відбувся 23-25 січня у Барселоні.

У чвертьфіналі Шемякіна обіграла німкеню Рікарду Мультерер (15:13), а у півфіналі одним уколом поступилася китаянці Анк Ксю (13:12), яка у підсумку і стала переможницею турніру.

Шанс потрапити у вісімку найсильніших і боротися за медалі був і в Олени Кривицької, яка також захищала честь України в Барселоні. Однак, дійшовши до 1/8 фіналу, Олена не впоралася з майбутньою власницею срібла італійською спортсменкою Марою Наварріа (7:15).

У командному турнірі, який відбувся наступного дня  після індивідуальних змагань, збірня України в складі Яни Шемякіної, Анфіси Почкалової, Анастасії Івченко й Фейбі Бежури фінішувала на восьмому місці.

У 1/16 фіналу українки обіграли Фінляндію (45:42), далі вибороли право боротися у чвертьфіналі в США (41:40), після поступилися Італії (22:45), і в боротьбі за місця з 5 по 8, послідовно зазнали поразки від Франції (40:45) і Швейцарії (44:45).

Шпага жіноча (особисті):Шпага жіноча (командні):