ЧС 2015 серед юніорів Ташкент: Юлія Свистіль – бронзова призерка Чемпіонату Світу Електронна адреса
Вівторок, 07 квітня 2015 16:23

Другу медаль для України в Ташкенті виграла Юлія Свистіль. У змаганнях шпажисток юніорок українка завоювала бронзову нагороду.

У чвертьфіналі Юлія вибила з боротьби другий номер світової юніорської класифікації росіянку Вікторію Кузьмєнкову (15:13), а у півфіналі поступилася француженці Каралін Віталіс. Відкривши рахунок півфінального двобою (1:0), Юля не змогла зберегти перевагу, і, у підсумку, розрив у рахунку склав 7 уколів (15:8) на користь француженки.

Втім, у цей день в України була надія на ще одну медаль  – у чоловічій шаблі. Однак надіям не судилося здійснитися. Чемпіон Світу серед кадетів 2013 і п'ятий номер світового юніорського рейтингу Костянтин Воронов завершив свій виступ у 1/8 фіналу поступившись італійцеві Франческо Бонсанто (13:15), а Богдан Платонов, якої протягом  поточного сезону кілька разів піднімався на п'єдестал пошани етапів кубка світу склав зброю щаблем раніше, поступившись угорцеві Балінт Кошшут (14:15).

Нагадаємо, що шість днів тому у змаганнях серед кадетів бронзову нагороду завоювала українська шпажистка Алла Грищук. Таким чином, на даний момент у скарбничці України дві індивідуальні бронзи й обидві – у жіночій шпазі.

Шпага жіноча:Шабля чоловіча: