Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЕКС 2015 Орлеан: Українські шаблістки завойовують командне золото Електронна адреса
Неділя, 01 листопада 2015 19:45

http://www.nffu.org.ua/images/stories/content/stats/ekm/2015-orlean-team-stat-1.jpg
Ольга Харлан, Олена Вороніна, Олена Кравацька й Галина Пундик піднялися на найвищу сходинку п'єдесталу пошани командного етапу кубка світу, який відбувся 1 листопада у французькому місті Орлеан.

Сьогодні дівчата обіграли Казахстан (45:29), Китай (45:40), Італію (45:39) і у фіналі здобули перемогу над збірною Росії (45:39), узявши, таким чином, реванш за поразку в «золотому матчі» на етапі кубку світу в Каракасі, який відбувся три тижні тому.

Цією перемогою ми ще на крок наблизилися до отримання командної ліцензії на Олімпійські Ігри в Ріо-де-Жанейро 2016. Попереду в шабельної збірної ще 2 етапи  – в Афінах (31 січня) і у Генті (21 лютого)

 

 Технічні результати:
Шабля жінки (командні):
1. Україна
2. Росія
3. Франція