Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЕКЦ 2017 Сату-Маре: Тараненко завоювала бронзу, Ребчуновська пробилася в топ-5 Електронна адреса
Вівторок, 14 лютого 2017 21:23
11 лютого відбувся етап кадетського циклу з фехтування на рапірах серед дівчат в румунському Сату-Маре. Лідеру національного кадетського рейтингу Ганні Тараненко вдалося завоювати бронзову нагороду турніру, а «динамівка» Олександра Ребчуновська зуміла замкнути п'ятірку найсильніших рапіристок цих змаганнях.

І Олександра, і Анна здобули всі перемоги в груповому раунді і стартували в турі прямого вибування під 2-м і 3-м номером відповідно. Майбутня володарка бронзи в 1/16 фіналу виграла у співвітчизниці Ольги Сопіт з рахунком 15: 9, але після поступилася румунці Ребеці Кандеску - 13:14. Таким чином, Тараненко довелося боротися за право продовжувати участь у змаганнях в боях «за розраду», з чим вона успішно впоралася і зуміла повернутися в основну сітку турніру.

Щодо Ребчуновської, то киянці одразу вдалося пройти в 1/4 турнірної таблиці. В 1/16 фіналу українська рапіристка перемогла білоруску Марію Василевич з рахунком 15: 6, далі обіграла з перевагою в один укол румунку Анку Савеану - 12:11 і впоралася з ще однією білоруською фехтувальницею Яною Андрєєнко - 15:13.

В 1/4 основної сітки Анна Тараненко знову зустрілася з Ребеккою Кандеску, але тепер сильнішою виявилася українка, якій вдалося взяти гору над своєю опоненткою, завершивши поєдинок з рахунком 14:13. А ось Ребчуновська не змогла знову перемогти Савеану, з якою вона зустрілася в 1/4 таблиці і поступилася в цей раз з рахунком 7:15.

На жаль, у фінал етапу кадетського циклу Тараненко пробитися не вдалося. Анна не впоралася з кривдницею Олександри Анкой Савеану, поступившись суперниці з рахунком 13:14.

Технічні результати:
Рапіра жіноча (особисті):
1. Анка Савеану (Румунія)
2. Яна Андрєєнко (Білорусь)
3. Єлена Феракутті (Італія)
3. Ганна Тараненко (Україна)
5. Олександра Ребчуновська (Україна)
18. Анастасія Садій (Україна)
22. Аліна Полозюк (Україна)
24. Світлана Сопіт (Україна)
25. Софія Мамонова (Україна)
31. Ольга Сопіт (Україна)
36. Марія Кривонос (Україна)
38. Дар'я Миронюк (Україна)
43. Ольга Калкутіна (Україна)
46. Ніколетта Корлат (Україна)
51. Валерія Семенова (Україна)
52. Єлизавета Блажеєва (Україна)
53. Ольга Плахотнюк (Україна)
54. Надія Моргун (Україна)
72. Галина Мєшка (Україна)