Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
ЧЄ 2017 Пловдив: Іван Писаренко завоював срібло європейської першості Електронна адреса
П'ятниця, 03 березня 2017 00:23
2 березня відбулися змагання шаблістів в межах чемпіонату Європи серед кадетів. Для української збірної цей турнір завершився сріблом Івана Писаренко.

У груповому етапі змагань Іван здобув три перемоги і зазнав дві поразки, після чого стартував в турі прямого вибування під 30-м номером загальної кваліфікації. В 1/32 фіналу український шабліст виграв у Ніколоза Чеішвілі з Грузії з рахунком 15: 8, а далі зумів вибити з боротьби 3-й номер кваліфікації Яліна Сахіна з Туреччини, обігравши суперника з рахунком 15:10. В 1/8 фіналу Писаренко взяв гору над угорцем Баласом Кайзером - 15: 6, а після не зазнав труднощів в поєдинку з господарем змагань Галіном Гєновим - 15: 7. У півфіналі українець переміг ще одного угорського фехтувальника Мора Мілашшіна, завершивши бій з рахунком 15:13 на свою користь.

У фіналі чемпіонату Європи Іван Писаренко зустрівся з турком Ибрахімом Ахмедом Акаром. Спочатку боротьба йшла на рівних, але незабаром українському шаблісту вдалося вирватися вперед - 9: 6. Однак утримати цю перевагу Іван Писаренко не зміг, і вже після невеликої перерви під час бою опонент українця зумів не лише зрівняти рахунок, а й вирватися вперед. На жаль, Писаренко так і не зумів наздогнати свого суперника, і поєдинок завершився на користь турецького фехтувальника з рахунком 15:11.

Варто зазначити, що для кадетської збірної України срібло Івана Писаренко стало першою медаллю, завойованою на чемпіонаті Європи в Пловдиві.

Нагадаємо, що національну команду України також представляли Богдан Боговін, який зупинився в кроці від п'єдесталу пошани, поступившись в 1/4 фіналу майбутньому чемпіону Акару з рахунком 12:15, Даніель Єременко, який завершив боротьбу за нагороди в 1/16 турнірної таблиці, і Євген Довгаль, який не зумів подолати груповий раунд змагань.


Технічні результати:
Шабля чоловіча (особисті):
1. Ібрахім Ахмед Акар (Туреччина)
2. Іван Писаренко (Україна)
3. Прохор Світич (Росія)
3. Мор Мілашшін (Угорщина)
7. Богдан Боговін (Україна)
25. Даніель Єременко (Україна)
66. Євген Довгаль (Україна)