ЧЄ 2017 Пловдив: Бровко стала срібною призеркою континентальної першості Електронна адреса
Середа, 08 березня 2017 10:52
7 березня відбулися змагання серед шпажисток в межах юніорського чемпіонату Європи з фехтування у болгарському Пловдиві. У турнірі взяли участь 87 фехтувальниць із 25 європейських країн.

Для збірної України цей турнір пройшов більше, ніж успішно. Українська шпажистка Інна Бровко завоювала срібну медаль континентальної першості, поступившись у фінальному поєдинку 8-му номеру світового рейтингу ізраїльтянці Вєрі Майї Деві Каневськи з рахунком 13:15.

До цього Бровко вдало пройшла груповий раунд, записавши на свій рахунок 6 перемог з 6. У турі прямого вибування українка стартувала під 3-м номером кваліфікації. В 1/32 турнірної таблиці Інна обіграла естонку Кармен-Лії Таграмаа з рахунком 15:10, далі взяла гору над сербською фехтувальницею Мартою Гріяк - 15:13, а в 1/8 фіналу не зазнала труднощів в бою з британкою Даніель Лоусон - 15: 9. В 1/4 чемпіонату українська шпажистка вирвала путівку в півфінал турніру, вигравши в напруженій боротьбі у Ніколь Гавриленко з Ізраїлю з перевагою в один укол - 15:14.

А ось бій за потрапляння в фінал дався представниці збірної України набагато легше: в 1/2 турнірної таблиці Бровко без проблем пройшла чемпіонку світу серед кадетів-2016 Алессандру Боцца з Італії, завершивши поєдинок з рахунком 15: 7 на свою користь. На жаль, золота нагорода українці не скорилася. Як повідомлялося раніше, Інні Бровко не вистачило всього лише двох уколів до чемпіонського титулу в протистоянні з Каневськи.

Варто зазначити, що на цьому чемпіонаті Європи Україну також представляли Катерина Чорній, Наталія Степанян і Дарина Варфоломеєва. Чорній склала зброю в 1/32 фіналу, поступившись росіянці Айзанат Муртазаєвій з рахунком 10:15, Степанян також завершила свій виступ на цьому етапі, програвши чешці Катерині Досковій - 11:15, а Варфоломєєва змогла пробитися в 1/16 основної сітки турніру, де не впоралася з француженкою Камілль Набет - 9:15.