ЧС 2017 Пловдив: Українські шпажистки поступилися в бою за 5-е місце росіянкам Електронна адреса
Субота, 08 квітня 2017 22:43
8-го квітня в болгарському Пловдиві відбулися командні змагання шпажисток і шаблістів в межах чемпіонату світу серед юніорів.

Збірна України з фехтування на шпагах показала шостий результат у загальному медальному заліку. В 1/16 фіналу Катерина Чорній, Дарина Варфоломеєва, Інна Бровко і Наталя Степанян здобули перемогу над представницями Сінгапуру з рахунком 45:37, а після вибили з боротьби єгиптянок, завершивши поєдинок з рахунком 41:23 на свою користь. На жаль, путівку в півфінал світової першості українкам добути не вдалося. В 1/4 турнірної таблиці українські шпажистки не впоралися з майбутніми чемпіонками турніру - француженками - програвши опоненткам з рахунком 35:42.

Далі Чорній, Варфоломєєвої, Степанян і Бровко залишалося змагатися лише за 5-8 місця. У цій боротьбі наші фехтувальниці спочатку виграли у німкень з рахунком 43:41, але в поєдинку за 5-е місце поступилися російській збірній - 29:45 і фінішували на 6-й позиції.

Варто зазначити, що в цей же день на доріжку вийшли українські шаблісти Богдан Боговін, Роман Куксенко, Євген Трифонов і Володимир Данилюк, проте українці не змогли здобути перемогу в першому ж поєдинку, поступившись команді Гонконгу з рахунком 34:45, і завершили свій виступ на 19-м місці.

Шпага жіноча (командні):Шабля чоловіча (командні):