ДЛ 2017 Харків: Кияни стали лідерами за кількістю здобутих нагород Електронна адреса
Середа, 12 квітня 2017 01:04
8-9 квітня відбувся третій етап Дитячої лізі в Харкові. Цього разу за нагороди найвищої проби змагалися юні шпажисти і шпажистки. Найбільша кількість медалей залишилася за представниками столиці - 2 золота, 3 срібла та 7 бронз, на другому місці за кількістю перших місць і завойованих нагород зупинився Хмельницький - 2 золота і 1 бронза, а трійку лідерів замкнув Ужгород - 1 золото і 1 бронза. У свою чергу, господарі змагань - харків'яни - не змогли зійти на найвищу сходинку п'єдесталу пошани, але записали на свій рахунок 2 срібла і 2 бронзи, а львів'яни, які також зуміли потрапити на подіум турніру, - 1 срібло і 1 бронзу.

У віковій категорії 2004-2005 р.н. серед дівчаток чемпіонкою стала ужгородчанка Олександра Лазаренко, яка у фіналі взяла гору над киянкою Емілі Берніго, завершивши поєдинок з рахунком 15:11. На третьому місці фінішували харківська шпажистка Єва Агамян і ще одна представниця Ужгорода Олена Синиця. Серед хлопчиків рівних не було Володимиру Кургану з Хмельницького. У фінальному поєдинку в напруженій боротьбі Володимир переміг господаря доріжок Романа Самойлова - 14:15. Бронзові нагороди між собою розділили Тимофій Крижановський з Хмельницького і Антоній Помченко з Києва.

У віковій категорії 2006-2007 р.н. пальма першості дісталася київському фехтувальникові Олегу Микитенко, що обиграв у фіналі харків'янина Іллю Філіпова з рахунком 12: 6. Ще дві бронзові медалі також вирушили до Києва разом з Данилом Лукашовим і Максимом Микитенко. Що ж стосується дівчаток, то тут найсильнішою стала представниця столиці Міра Юсеф. За крок від золота турніру зупинилася львів'янка Влада Калинка, а бронзою заохочувались Влада Явтушенко з Харкова і Вероніка Кравчук з Києва.

Серед найменших шпажистів - 2008 р.н. і молодше - чемпіоном став Артем Мельник з Хмельницького, який у вирішальному протистоянні дня виграв у київського шпажиста Максима Корчука з рахунком 5: 1. Третє місце посіли киянин Антон Биков і львів'янин Марк Цигиль. У змаганнях дівчат абсолютно всі медалі завоювали київські спортсменки. Володаркою золота стала Ольга Орлова, срібним призером - Лія Копчук, а бронзу розділили Марія Колеснікова і Валерія Свистун.