ТНУ 2017 Київ: Аліна Рапинець і Ростислав Герцик - найсильніші рапіристи країни Електронна адреса
Понеділок, 17 квітня 2017 21:46
13-14 квітня пройшов турнір найсильніших України серед рапіристів. У змаганнях взяли участь 116 спортсменів з різних регіонів країни.

На найвищу сходинку п'єдесталу пошани в змаганнях жінок вдалося піднятися представниці Закарпаття Аліні Рапинець. У півфіналі турніру Аліна зустрілася зі своєю сестрою Крістіною, над якою здобула впевнену перемогу з рахунком 15: 3. У фіналі ж закарпатській фехтувальниці вдалося перемогти досвідчену Ольгу Лелейко. Поєдинок закінчився з рахунком 13: 9 на користь Рапинець. Варто зазначити, що бронзову нагороду з Крістіною Рапинець розділила 14-річна Наталія Коваль з Миколаєва. Для миколаївської рапіристки ця бронза стала першою на турнірі у віковій категорії «дорослі». В 1/2 турнірної таблиці шлях до фіналу юній спортсменці перегородила Лелейко, яка обіграла свою опонентку з рахунком 15:7.

У змаганнях чоловіків чемпіоном став львів'янин Ростислав Герцик. Для Герцика це золото стало першим з часів минулого сезону: в цьому році найкращим результатом для представника національної збірної стало третє місце на Кубку України у вересні. У півфінальному поєдинку львівський фехтувальник виявився сильнішим киянина Дмитра Чучукало - 15: 9, а у вирішальному бою дня Ростислав залишив без чемпіонського титулу ще одного господаря доріжок Андрія Погребняка - 15:13. Окрім Чучукало, бронзовим призером також став Клод Юнес, який в 1/2 фіналу поступився майбутньому володарю срібла Андрію Погребняку з рахунком 11:15.