Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЧЄ U23 Мінськ: Українці завершили командні змагання без медалей Електронна адреса
Понеділок, 01 травня 2017 00:13
В останній день чемпіонату Європи U23 в білоруському Мінську відбулися командні змагання серед шпажисток, шаблістів і рапіристок.

Збірна України з фехтування на шпагах у складі Інни Бровко, Катерини Чорній, Ксенії Пантелеєвої і Юлії Свистіль зупинилася на 5-му місці в загальному медальному заліку. В 1/8 фіналу українки взяли гору над австрійськими фехтувальницями, завершивши зустріч з рахунком 45:21, однак уже в наступному бою зазнали поразки від росіянок - 29:45. У боротьбі за 5-8 місця наші шпажистки спочатку перемогли угорок - 45:39, а після розібралися з польками - 45:36.

У командній першості серед шаблістів Олександр Каракай, Олексій Стаценко, Євген Трифонов і Богдан Платонов показали 6-й результат. В 1/4 турнірної таблиці українські фехтувальники поступилися французам з рахунком 38:45, після перемогли команду Угорщини - 45:37, а в поєдинку за 5-е місце програли румунам -37: 45.

Щодо рапіристок, то Анастасія Дерев'янко, Аліна і Крістіна Рапинець зазнали поразки від господарок турніру в першому бою з рахунком 40:45 і завершили свою участь в чемпіонаті на 9-й позиції.

Технічні результати:
  
Шабля чоловіча (командные):Шпага жіноча (командні): Рапіра жіноча (командні):
1. Грузія
2. Італія
3. Франція
6. Україна
1. Італія
2. Росія
3. Німеччина
5. Україна
1. Росія
2. Польща
3. Італія
9. Україна