ГП 2017 Богота: Нікішин завоював перше золото сезону Електронна адреса
Понеділок, 29 травня 2017 13:58
Лідер національної збірної України Богдан Нікішин завоював чемпіонський титул на останньому Гран-прі сезону в колумбійській Боготі.

Український шпажист почав боротьбу за нагороди відразу в турі прямого вибування завдяки своїй високій позиції у світовому рейтингу FIE. Спочатку українець вирвав перемогу в напруженій боротьбі в американського фехтувальника Джейкоба Хойлі, після розібрався зі швейцарцем Александром Пітте, завершивши поєдинок з рахунком 15: 6, а в 1/8 виграв у француза Александра Бардене - 15:11.

В 1/4 турнірної таблиці Нікішин не зазнав проблем з бронзовим призером Олімпійських ігор в Лондоні Йінсуном Юнгом з Південної Кореї, перемігши суперника з рахунком 15: 9, а в поєдинку за потрапляння у фінал лідер національної збірної України взяв гору над італійцем Едуардо Мунцоне, який раніше вибив з боротьби другий номер світового рейтингу Янніка Бореля з Франції.

У фінальному бою Нікішин переміг ще одного італійського шпажиста - 23-річного Марко Фікера. За 7 секунд до кінця поєдинку український фехтувальник завдав назустріч чотири уколи поспіль, тим самим зберігши за собою лідерство і не дозволивши італійцеві завоювати друге золото в нинішньому сезоні. Нікішин виграв у опонента з рахунком 7: 3.

Для Богдана Нікішина чемпіонський титул в Боготі став першим в цьому році. До цього останній раз український шпажист вигравав на етапі Кубка світу в Ріо-де-Жанейро в минулому сезоні перед Олімпійськими іграми-2016.

Відзначимо, що на цьому турнірі також виступав українець Максим Хворост, але йому не вдалося подолати кваліфікаційний раунд. Український шпажист поступився аргентинцеві Хосе Феліксу Домінігесу з рахунком 7:15.