Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЧУ 2017 Львів: Юнес добув друге золото в нинішньому сезоні Електронна адреса
Середа, 31 травня 2017 12:34
24-25 травня у Львові відбувся чемпіонат України з фехтування на рапірах серед чоловіків. За медалі найвищої проби змагалися 54 фехтувальника.

Золотим призером турніру став місцевий рапірист Клод Юнес, який переміг у фіналі киянина Андрія Погребняка з рахунком 15: 8. Для львів'янина це вже друга золота медаль в нинішньому змагальному сезоні. До цього Юнес став чемпіоном на всеукраїнському турнірі пам'яті В. Андрієвського.

Бронза чемпіонату України дісталася львівським фехтувальникам Максиму Гаравському і Пилипу Колеснікову. Гаравській в 1/2 турнірної таблиці поступився Юнесу з рахунком 10:15, а Колесніков програв з аналогічним рахунком Погребняку.

У командних змаганнях переможцями стали кияни Андрій Погребняк, Ярослав Степура, Дмитро Чучукало і Володимир Колтиго. У фінальному поєдинку представники столиці взяли гору над львів'янами Максимом Гаравським, Ростиславом Герциком, Клодом Юнесом і Пилипом Колесніковим, завершивши поєдинок з рахунком 45:43 на свою користь.

Бронзовими нагородами задовольнялися Данило Гойда, Олексій Стрельцлв, Юрій Джус і Роберт Фортуна, які здобули перемогу з рахунком 45:43 над ще однією київською командою в складі Івана Ткачука, Владислава Злого, Андрія Щерби і Ярослава Гайдука.