ЧЄ серед ветеранів 2017 К'яварі: На рахунку збірної України дві бронзові нагороди Електронна адреса
Середа, 31 травня 2017 13:23
25-28 травня в італійському К'яварі пройшов чемпіонат Європи серед ветеранів. Українські фехтувальники завоювали медалі відразу в двох дисциплінах.

Український шпажист Сергій Руденко став третім серед спортсменів вікової категорії 40-49 років. Шлях до фіналу українцеві перегородив місцевий фехтувальник Габріель Маньї, який переміг Руденко з рахунком 10: 6.

У цій же віковій категорії, але серед рапіристів, бронзу завоював Володимир Лянний. У півфіналі український рапірист не впорався з французом Сірілом Лакруі, програвши з рахунком 8:10.

У загальнокомандному заліку збірна України фінішувала на 13-му місці. На першій позиції завершили свою участь на чемпіонаті господарі турніру - італійці, на рахунку яких 6 золотих медалей, 8 срібних і 8 бронзових. На другій сходинці зупинилися німці - у них 6 золотих нагород, 5 срібних і 9 бронзових. А трійку лідерів замкнули росіяни, які 5 разів ставали чемпіонами, тричі фінішували другими і 5 раз -  третіми.

Шпага жіноча (40-49 років)
Шпага чоловіча (40-49 років)
Шпага чоловіча (50-59 років)