Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
alt
alt

Студия классического фехтования и сценического боя «Brette»

ЧС 2017 Лейпциг: Українські рапіристи стали дев'ятими Електронна адреса
Четвер, 27 липня 2017 00:20
Збірна України з фехтування на рапірах в складі Андрія Погребняка, Клода Юнеса, Ростислава Герцика і Дмитра Чучукала фінішувала на дев'ятому місці на чемпіонаті світу, який в ці дні проходить в німецькому Лейпцигу.

В 1/16 фіналу українці не без проблем здобули перемогу над мексиканськими фехтувальниками, завершивши поєдинок з рахунком 45:44, а в наступному раунді зазнали поразки від Китаю, програвши з рахунком 34:45.

У боротьбі за 9-16 місця підопічні Сергія Гаравського спочатку виграли в британців з рахунком 45:38, після розібралися з командою Австралії - 45:32, а в зустрічі за 9-й рядок підсумковій класифікації перемогли польських рапіристів - 45:36.

Технічні результати:
Рапіра чоловіча (командні):
1. Італія
2. США
3. Франція
9. Україна