ВУ 2017 Тайбей: Рапіристи покинули командний турнір без медалей Електронна адреса
Субота, 26 серпня 2017 23:25
Чоловіча збірна України з фехтування на рапірах у складі Ростислава Герцика, Дмитра Чучукало, Пилипа Колеснікова і Клода Юнеса завершила виступ на Всесвітній Універсіаді, зупинившись за крок від п'єдесталу пошани.

Герцик, Чучукало, Колесніков і Юнес стартували в турі прямого вибування відразу у чвертьфіналі, здобувши впевнену перемогу над представниками Гонконгу - 45:27. На жаль, далі нашим спортсменам дорогу перегородили росіяни - українські рапіристи поступилися опонентам трьома уколами і закінчили поєдинок з рахунком 42:45.

У боротьбі за бронзу Універсіади-2017 українці не змогли зломити опір італійців, програвши з великим відставанням 24:45 і завершивши свою участь в турнірі на четвертому місці.