ЕКЦ 2017 Женева: Жіноча збірна України завоювала перше срібло в новому сезоні Електронна адреса
Вівторок, 26 вересня 2017 00:49

Кадетська збірна України в складі Єви Мазур, Анастасії Зеленцової, Марії Євдокимової та Дар'ї Садової стала другою на етапі кадетського циклу, який пройшов в Женеві, Швейцарія.

У груповому турі українські шпажистки записали у свій актив одну перемогу над Німеччиною-2 з рахунком 9: 5, а також зазнали поразки від Швейцарії - 29:45.

У «олімпійці» українки стартували під п'ятим номером. В 1/4 фіналу Садова, Зеленцова, Євдокимова і Мазур виграли у Швейцарії-2, завершивши зустріч з рахунком 45:26, далі розібралися з бельгійками - 34:25, а у фіналі програли італійкам - 31:45.

Варто зазначити, що днем ​​раніше в індивідуальному заліку італійки зібрали повний комплект медалей, зайнявши всі місця на п'єдесталі пошани в Женеві.

Після успішного виступу в командній першості збірна України істотно поліпшила свій рейтинг за версією Європейської конфедерації фехтування. З 15-го рядка українки додали відразу вісім позицій і тепер посідають 7-е місце серед 66-ти команд.