Закрити
Благородство і традиції
Фехтування — мистецтво наносити удари, не отримуючи їх. Необхідність торкнутися супротивника, уникаючи його ударів, робить мистецтво фехтування надзвичайно складним і важким, тому що до ока, що бачить і попереджає, до розуму, що обмірковує й вирішує, до руки, що виконує, необхідно додати точність і швидкість, щоб дати належне життя зброї.
Мольєр

Фехтування — символ шляхетності, витонченого смаку й мужності.
Національна федерація фехтування України - це чемпіони і призери Олімпійських Ігор, Чемпіони Світу та Європи. Вони справжні герої! - приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі. Тут немає місця слабким. Тут тільки кращі! Увесь світ завороженно стежить за героями.

Ми запрошуємо Вас розділити з нами славу й честь!
Спонсорам
КМ 2017 Тімішоара: Катерина Буденко не змогла пробитися в 1/8 фіналу Електронна адреса
Середа, 11 жовтня 2017 00:15
Українські рапіристки завершили виступ на Кубку світу в румунському Тімішоарі.

Тільки дві українки змогли дістатися до стадії 1/32 фіналу - миколаївська фехтувальниця Аліна Полозюк і киянка Катерина Буденко. Полозюк склала зброю в першому ж поєдинку цієї стадії, поступившись двома уколами угорці Луці Цекман - 13:15. Буденко ж спочатку здобула впевнену перемогу над білорускою Валерією Руховською, завершивши зустріч 15: 3, але після не змогла надати належного опору росіянці Вікторії Юсовій, програвши 4:15.

Таким чином, Катерина стала 24-ю, зупинившись в 1/16 фіналу, а Полозюк вибула етапом раніше і посіла 39-е місце.

У командній першості збірна України в складі Катерини та Олександри Буденко, Анни Тараненко і Аліни Полозюк завершила виступ на 7-му місці в медальному заліку. Спочатку українки виграли у Білорусі з рахунком 45:38, а після поступилися полькам - 30:45.

У боротьбі за 5-8 місця Полозюк, Тараненко і сестри Буденко спершу програли японкам з рахунком 29:45, а потім реабілітувалися в протистоянні з румунками, вигравши у суперниць з перевагою в один укол - 32:31.
Технічні результати:
 
Рапіра жіноча (особисті):Рапіра жіноча (командні):
1. Суміре Тсуджі (Японія)
2. Олександра Сундучкова (Росія)
3. Сільві Біндер (США)
3. Марта Річчі (Італія)
24. Катерина Буденко (Україна)
39. Аліна Полозюк (Україна)
71. Олександра Буденко (Україна)
78. Анна Тараненко (Україна)
80. Ольга Сопіт (Україна)
82. Анастасія Садій (Україна)
89. Анастасія Дерев'янко (Україна)
96. Марія Кривонос (Україна)
114. Дарина Миронюк (Україна)

1. США
2. Угорщина
3. Росія
7. Україна