КМ 2017 Тімішоара: Катерина Буденко не змогла пробитися в 1/8 фіналу Електронна адреса
Середа, 11 жовтня 2017 00:15
Українські рапіристки завершили виступ на Кубку світу в румунському Тімішоарі.

Тільки дві українки змогли дістатися до стадії 1/32 фіналу - миколаївська фехтувальниця Аліна Полозюк і киянка Катерина Буденко. Полозюк склала зброю в першому ж поєдинку цієї стадії, поступившись двома уколами угорці Луці Цекман - 13:15. Буденко ж спочатку здобула впевнену перемогу над білорускою Валерією Руховською, завершивши зустріч 15: 3, але після не змогла надати належного опору росіянці Вікторії Юсовій, програвши 4:15.

Таким чином, Катерина стала 24-ю, зупинившись в 1/16 фіналу, а Полозюк вибула етапом раніше і посіла 39-е місце.

У командній першості збірна України в складі Катерини та Олександри Буденко, Анни Тараненко і Аліни Полозюк завершила виступ на 7-му місці в медальному заліку. Спочатку українки виграли у Білорусі з рахунком 45:38, а після поступилися полькам - 30:45.

У боротьбі за 5-8 місця Полозюк, Тараненко і сестри Буденко спершу програли японкам з рахунком 29:45, а потім реабілітувалися в протистоянні з румунками, вигравши у суперниць з перевагою в один укол - 32:31.

Рапіра жіноча (особисті):Рапіра жіноча (командні):