ЕКЦ 2017 Клагенфурт: Збірна України виграла другу бронзу в сезоні Електронна адреса
Середа, 01 листопада 2017 01:32

Жіноча збірна України в складі Катерини Чорній, Софії Шавіньї, Дар'ї Садової і Анастасії Зеленцової виграла бронзові медалі на етапі кадетського циклу в австрійському Клагенфурті.

В 1/16 фіналу українки здобули перемогу над Грецією (45:38), після вибили з боротьби команду «Угорщина-2» (45:34), розібралися зі Швейцарією (45:32), а в поєдинку за потрапляння у фінал не впоралися з майбутніми чемпіонками турніру - угорками, програвши з рахунком 30:45.

У бою за бронзові медалі наші шпажистки зустрілися з румунками. По ходу зустрічі Зеленцова, Садова, Чорній і Шавіньї програвали десять уколів і до передостаннього поєдинку відставання від збірної Румунії становило чотири пункти - 32:36. У фінальному бою Чорній - Енаке українка змогла завдати 11 уколів проти 6 у суперниці і здобути перемогу для збірної України з мінімальною перевагою - 43:42.

Відзначимо, що для наших шпажисток це вже друга бронза в сезоні. До цього українки стали третіми на етапі кадетського циклу в Сербії.

У командній першості серед юнаків відразу дві збірні змогли пробитися в 1/4 фіналу, але далі пройти українцям не судилося. «Україна-2» (Михайло Сирота, Данило Гойда, Богдан Кирда, Антон Яковлєв) на цьому етапі не впоралася з британцями, програвши три уколи - 42:45, а перша команда України в складі Андрія Опанасенка, Павла Трофименка, Руслана Гасанова і Максима Карюченка поступилася «США-2» - 30:45.

У боротьбі за 5-8 місця Гойда, Кирда, Яковлєв та Сирота зупинилися на сьомому місці, вигравши вирішальну зустріч у Польщі (45:38), а Карюченко, Опанасенко, Кирда та Гасанов стали шостими, поступившись у фінальному протистоянні Греції - 43:45.

Шпага чоловіча (командні):Шпага жіноча (командні):