ЕКЦ 2017 Шаморин: Українсько-румунський подіум в Словаччині Електронна адреса
Понеділок, 06 листопада 2017 02:14
Дві українські рапіристки Аліна Полозюк і Катерина Буденко піднялися на п'єдестал пошани в Шаморині, Словаччина.

І Буденко, і Полозюк виграли всі бої в груповому раунді і стартували в «олімпійці» під другим і шостим номером відповідно. Обидві українки без проблем дійшли до 1/8 фіналу, де Катерина вибила з боротьби співвітчизницю Ніколетту Корлат, обігравши її з рахунком 15: 9, Аліна ж розібралася з полькою Магдаленою Лавською - 15: 8.

Після Буденко здобула непросту перемогу над латвійський фехтувальницею Єкатериною Солодкіхою, завершивши поєдинок з рахунком 8: 7, і в кроці від фіналу поступилася майбутній чемпіонці турніру Ребеці Кандеску з Румунії - 8:15.

Полозюк, у свою чергу, в 1/4 турнірної таблиці виявилася сильнішою латвійки Юти Мальніце (15: 8), далі виграла у румунки Андреі Георге з мінімальною перевагою - 15:14, а у фіналі не впоралася з кривдницею Буденко, програвши з рахунком 6 : 15.

Таким чином, Буденко завоювала бронзу кадетського турніру, а Полозюк - срібло.

Відзначимо, що відразу три українки - Ніколетта Корлат, Олександра Ребчуновська і Марія Кривонос - завершили виступ в 1/8 фіналу.